Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 7.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bu guinea piglerin çiftleşmeleri nası oluo en fazla kaç yawru yapabiliolar bakımları zor oluomu yawruların bende bi tane erkek var bide kız alsam yanına başa çıkabilirmiyim acaba

img

alien

18 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaslar sızden acıl yardım ıstıyorum 4 gun once guinea pig aldım adı tarcın ınanılmaz sırın ama kızmı erkekmı cozemedım bıde tarcın bana kusuyo gıbı bı hıs var ıcımde cunku nezman yuzunu cevırsem o bana arkasını donuyo cok komık bılıyorum ama napıyım psıkolojılerını hala cozemedım cunku yardım edersenız gercekten cok ıyı olur sımdıden cok tessekkurler :)

img

gpapila

18 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ben ankaradayım ve bir kaç pet shopa baktım ama GUİNEA PİG bulamadım hatta onun ne olduğunu bilmeyenler bile var acaba ankarada bu tatlı şeye hangi adresden bulabileceğimi bilen varmı

img

oldum

18 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar kızılayda bakmadığım yer kalmadı ama bulamadım bende hamster aldım çok tatlılar anlatılacak gibi değil :)

img

oldum

ÖZEL MESAJ

öncelikle tşkrler bnde guinea pig almak istiyorum kafesle ilgili sorunum var... acaba ne kadar a mal olur bana yeterli bir kafes... yada ben tahtadan bir kafes yapabilirmiyim ona tabi altına talaş koyarak yardım ederseniz sevnirim...

img

osso

19 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tahta kafesin fazla dayanacağını zannetmiyorum bunlar kemirgen hayvanlar orta büyüklükde bir kafes aşağı yukarı 20-25 ytl ama yem talaş bir kaç tane daha ıvır zıvırıda var hepsi 35 ytl tutar belki 5 ytl fark edebilir bir hafta oldu ben iki hamster aldım her şeyi dahil ilacı felanı filanı 60 dedirttim :) sen 50 de dedirtebilirsin iyi günler

img

oldum

ÖZEL MESAJ

parasında deilim meraktan sordum severim öle tahtadan bişiler yapmayı. onda yaşarsa kndi zevkime göre bişiler yaparım dedim. ö yüzden sordum tahtada yaşarmı die =). bide izmirde çıktım dolandım bulamadım izmirde nerde var acaba bilen varmı ????????

img

osso

19 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar uzun zamandır giremiyorudum...öncelikle bi kerede kaç yawruları olduğunu bilmiyorum ama fareler gibidir herhalde......

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

unusual,tabiki ben de önce bi tane guinea almanızı tawsiye ederim..ama sizin durumunuzda guineanız biras sıkılabilir sıkılmaması için kafesine oyalanabileceği bazı şeyler koyarsanız onun için daha iyi olur.boyu fazla uzun olmuyo,küçük yawru bi köpek kadar büyüyebilio ancak... gpapila,,eğer guineanızı yeni almışsanız size biraz yabani dawranması çok doğal yakında alışacak we sizinle oyunlar oynamaya başlayacaktır:)) seVgİlER:))))

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar forumu yeni takip etmeye başladım ve bu forumu keşfettiğim için de çok memnun oldum.. ben bikaç senedir guinea pig tutkusuyla yaşıyodum,ama bu sevimli hayvanın satıldığı bir pet shopa bi turlu rastlayamamıştım,bi kere ankarada bi pet shopta bulmuştum ama inanılmaz büyüklerdi,almanın bi anlamı olmaz diye düşünmüştüm.. sonunda yaşadığım şehirde guınea pig besleyen biriyle tanıştım ve tesadüfki yeni yavruları olmuştu..birini bana verdi,2 haftadır bu sevimli yaratığa sahibim,adını da piggy koydum:))inanılmaz tatlı bişe,bi o kadar da obur..şuanda tek besliyorum,ilgiyi çok seviyo,her dakika birilerinin ilgilenmesini istiyor,ilgilenmediğimiz zaman,acıktığı zaman bağırıyor,inanılmaz tatlı bi sesi var.)) kısacası harika hayvanlar herkese tavsiye ederim..

img

pera

18 yıl 1 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ