Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

GURURLANDIM ONUR DUYDUM...

Benimle tanışmış soru sormuş cevabını almış veya kuş almış kişilerin beni tanımış anlamış olmalarından büyük gurur duydum.. Benim bir tek satır yazmama bile gerek kalmadan beni korumaları beni onurlandırdı.. Amacım Bilgilerimi ve olanaklarımı paylaşmaktı siteyi hazırlarken ve buralarda yazarken.. Tabiiki burda bazı şeyleri paylaştığım arkadaşlardan kuşta alacağım kuşta satacağım... önemli olan alanında vereninde memnun olması.. Arkadaşımıza fiyat pahalı gelmiş.. Haklıdır.. bütçesine göre pahalı olduğunu düşünmek ve söylemek en doğal hakkıdır..Ama hakaret etmemesi, hele hele hiç tanımadığı bilmediği karşılaşmadığı kişiler hakkında yalan ve iftiralarda bulunması anlaşılır gibi değil ve insan olana yakışmaz.. Benle hasbelkader tanışmış olmasını dilerdim.. Sonra biz ismi cismi bilinmeyen sadece nikler arkasında kişiler değiliz.. Adresimizde telefonlarımızda belli.. Benden kuş almış memnun kalmamış, bilgi almış sonucunda kuşları zarar görmüş bi kişi olsa bu yazıları yazsa inanın tek kelime etmem kendimi bile savunmaya kalkmam..Ama biliyorum öyle birisi olamaz...Çünkü ben bildiğimi söyler bilmediğime bilmiyorum derim.. sattığım kuşlarında iyi ve kötü özelliklerinden nasıl beslenmesi gerektiğine kadar herşeyi paylaşırım... Örnek mi .. Mesela mgavci rumuzlu arkadaşa bir kuş sattım..tüm geçmişini anlattığım gibi çiftleşmeye henüz hazır olmadığını yavru alıma konusunda problem yaşayacağuını da söyledim... O iyi beslemiş ve kuşu hazırlamış yavrularını alıyor.. Neyse amacım Savunma yapmak değil sadece Amacına ulaşmış kendisini doğru tanıtmış bir kişi olarak benimle birşeyler paylaşmış arkadaşlara teşekkür etmek için yazdığım bir yazıydı.. Teşekkürler...

img

typhon

19 yıl 11 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Biz sizi biliyoruz,İstanbul piyasasında ender rastlanan üretimci profesyonel anlamda kanarya işi ile uğraşanlardansınız,bu kişi kimse kimin kalemşörlüğünü yapıyorsa,yanlış ata oynuyor,İstanbuldaki kanaryacıları kimse bölemez,kötüleyemez,bizler sizi biliyoruz Sn.Tayfun bey,siz rahat olun,sıkmayın canınızı,kendinizlede gurur duymaya devam edebilirsiniz,sizden alışveriş yapıpta,memnuniyetsizliğini ortaya koyanada denk gelmedim,sizin gibi kaliteli ve seviyeli insanlara bu camiada her zaman yer olur,bizler istanbuldaki malinuacılar ve kanaryaya gönül vermiş kişiler olarak sizle beraberiz,kolay gelsin,başarılar...

img

adotepe

19 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Efendi adama bak sen, Tayfun denilen adamın ağzından salyalar aktığı topicleri bi görmedik, okumadık sanki.. Kendisine eleştiri gelince küfür sayıyor,oysa başkalarına yazdıklarını hatırlamıyor bile. PCPC kardeşim; bu cahil insanlarla uğraşma, muhatap olma, selam bile verme derim ben. Bunların ne olduklarını iyi anlattın; daha fazlasına gerek yok, anlayan zaten anladı. Menfaat peşinde koşanlar haricinde kanaryaseverlere saygılar,sevgiler.

img

jacklondon

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

jacklondon kardeşim merhaba; Ben senin norwich veya pcpc rumuzlu kişi olduğuna inanıyorum ve sürekli rumuz değiştirerek saçma sapan yazı yazıyorsun. ben tayfun ağbiyle internetten tanıştım alış verirşimizde oldu sıksıkta yerini gider ziyaret eder dünyalar güzeli golden larıyla oynarım sana tek tavsiyem tayfun ağbiyle irtibata geç nasıl bir insan olduğunu gör yerini ziyaret etmek iste eminimki herkes benim gibi düşünecektir tayfun ağbi sizin tarif ettiğiniz gibi bir insan değildir.Bu işi nizamıyla çizgisiyle yapan kişidir lütfen birbirimizi kırmayalım birde sizinle uğraşmayalım lütfen... Mustafa Gökhan AVCI

img

mgavci

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ