Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Sızce kanaryamın yanına muhabbet kusu alayımmı - 2.sayfa

Benım, odamda 1 tane kanaryam var... Yanına 1 tane kafes koyup muhabbet kusu alsam, belki muhabbet kusunu arada bi salarım kanaryam ıcın bır sorun olur mu? Yanı ıkısı bırbırıyle anlasabılır mı? Teşekürler..

img

blazer_and_matrax

18 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aslında kanaryanın yanına iguana da koyabilirsin... kanaryanın ötüşünü bozmaz sakndir hareket bile etmez... renk olur...bir de alemci hayvandır...ben sewerim... içince bozulmaz sakinliğini korur....

img

evcilferdi

18 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaş kanaryanın ötüşünü bozar diyorsun muhabbet kuşu bende sana katılıyorum bir yandan ama kuşçularda farkındaysanız yüzlerce muhabbet kuşuyla onlarca kanarya yanyana duruyolar kanaryalarda cayır cayır ötüyo sence bu bir çelişki değilmi

img

volkaaan

18 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bugün kanarya bakmak için dolaştım biraz. bir dükkanda oturup yaklaşık 1 saat kanaryaları dinledim. dükkan sahibine muhabbet kuşu beslediğimi ve kanarya ile birlikte muhabbet kuşunu birlikte beslenilmeyeceğini duyduğumu söyledim. oda beni dükkanın başka bir odasına üretim yaptığı kısıma götürdü.onlarca muhabbet kuşu ve kanarya aynı odada barınıyorlardı.ve kanaryaların ötüşleri süperdi...bende bugüne kadar ikisini aynı yerde besleyemeyeceğimi düşünüyordum.. şimdiki düşüncem ise aynı oda da farklı kafeslerde olacaklar.ama muhabbetleri uçsunlar diye salıyorsanız yine kanaryayı rahat bırakmayacaklardır...ötüşünde bozulma olmayabilir.ama kuşu biraz strese sokabilirler.

img

kovarinko

18 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba diğer kanarya türleri nederece etkileniir bilmiyorum ama ötüm kanaryası ise (malinua vs) ve daha yavruise ötüşü de güzel ise kanaryanın yanında olmasın ama illa besleyecem benibu muhabbet kuşu besleme zevkinden mahrum etmeyecek yorumlarda bulunun arkadaşlar diyosan seslerini pek duymayacakları farklı bir odada beslemende fayda var kolay gelsin

img

koray136

20 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Farklı tür muhabbet kuşları bir arada yaşayabilir mi ?

img

Ene

6 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

her zaman muhabbet kanarya yı bozar.kanarya daha nazıktır muhabbet gıbı bazı hastalıklara dayanmaz.ayrıca kuscularda hepsının bır yerde oldugu dogru ama onlar bıran once satmaya bakar.maymunda koyar yanına kedı de.o yuzden aldıgın kanaryanın nasıl ottugunu tam duymadan almamak gerek.saklar ve tıslar zamanla bozulacaktır aynı sey saka ıcınde gecerlı saka daha cok bozar kanaryayı

blazer_and_matrax yazdı :
Benım, odamda 1 tane kanaryam var... Yanına 1 tane kafes koyup muhabbet kusu alsam, belki muhabbet kusunu arada bi salarım kanaryam ıcın bır sorun olur mu? Yanı ıkısı bırbırıyle anlasabılır mı? Teşekürler..

img

erhan70

18 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ