Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

İNGİLİZ

-------------------------------------------------------------------------------- kendime ayırdığım farklı kan son ingilizlerimi de satıyorum.. dişi 8 aylık erkek 6 aylık.. renk gri.. sıfır kuşlar.. fiyat çifti 100 lira.. şu an resmi yok kuşlar evde.. yani sıcak ortam.. daha hiç yuva asmadım.. 0542 500 09 47 ali osman [email protected]

img

aliyunus

18 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım kuşlara çok fazla diyorsun kimse almaz onları kolayına ama sen bekle belki alan olabilir.

img

maxxx61

18 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar fiyat göreceli bir kavramdır kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir bakarsın pazarlık edersin hesabına gelirse alırsın onun için fiyat konusunda lütfen birbirimizi tenkit etmeyelim..Kalite mal,Kaliteli hizmet,Kalitesine yakışan fiyat demektir...Saygılarımla..

img

arkinkuscenneti

18 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Doğru diyorsun bilmeden konuştum belkide kuşlar çok iyidir o fiyattan daha fazla da edebilir.Üzgünüm arkadaşlar kusura bakmayın.iy günlr.saygılarımla..

img

maxxx61

18 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aliyunus, ben kuşlarını almak istiyorum fiyatı hallederiz saf ingiliz dimi bunlar, görmek istiyorumm ama yavru almak istiyorum onlardan,[email protected] adresim haber bekliyorum

img

besyo62

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ