Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

bunları görmelisiniz!ücretsiz İST

emin değilim ama sanırım pekineseler.bir tane de küçük boy beyaz köpek var.bu güzel köpekler ev ortamındalar.çook tatlı ve çok uysallar. bilgi ve foto isteyenler, [email protected]

img

o_k_k

19 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

O_K_K arkadaşım genelde ilanlarını ve ücretsiz hayvan veren arkadaşların köpeklerinden haber yazıyorsun benim senden ricam bahçemde besleyebileceğim iyi bir bekçilik yapabilecek köpek yanlız maddi durumum nedeni ile ücret veremeyecem böyle bir yavru köpeği olan varsa haber verebilirmisiniz istanbul anadolu yakasında oturuyorum e-mail adresim [email protected] olumlu veya olumsuz cevaplarınızı bekliyorum saygılar

img

aliverovic

18 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende ıstıyorum

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar.öyle bir köpek denk gelirse haber veririm. aliveroric;yavru köpek,çok fazla ilgi ve para ister.maddi durumun çok iyi değilse ben yetişkin köpeği daha çok tavsiye ederim.alışmaması söz konusu değildir zaten.yetikin köpek düşünür müsün?hem o şekilde daha çok köpek bulunabilir.ve gelir gelmez bekçilik yapabilir,yavur büyüyene kadar çook bekleyeceksin yoksa.ben de yetişkin almıştım,tavsiye ederim.

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ

yetişkinde olur neden olmasın ama bana alışması zor olur çünkü huyunu suyunu bilmiyecem onunda beni tanıması zor olacaktır yanlız 6 7 aylığa kadar olanları alabilirim ama yaşını doldurmuş bir köpeği alıştırmak zor olacaktır yani anlayacağın 6 7 aylığa kadar olanları alabilirim hemde iyi olur seninde dediğin gibi gelir gelmez bekçilik yapabilir :))

img

aliverovic

18 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben köpekleri inanılmaz çok seviyorum.ve bakımını çok iyi bilyorum.daha öncede terrier bakmıştım.mümkünse pekineselerinin fotoğraflarını gö[email protected]

img

shadyyy

18 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resimleri varsa mailimize yollarmısın?Nerde oturuyorsun [email protected]

img

bahlev

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam.sürekli siteye giremiyorum. köpekler sahiplendirildi.

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ

ohooooooooooooooooooooooooooo adam ilan veriyosa takip etmezmi ayıp amaaaaaaaaaaaaaaa:(

img

therion

18 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ilanımda "bilgi ve foto için [email protected]" dedim.yeterince açık.gerçekten ilgilenen birisi mail atabilir. ben bu köpeklerin sahibi değilim,sadece yardım amaçlı.aracıyım yani.neyse.iyi akşamlar.

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ