Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

TAVŞANIMA YUVA ARIYORUM :(((((

1,5 yıldır birlikte yaşadığım, gözüm gibi baktığım dişi tavşanımın evden gitmesi gerekiyor. ismi Köpük. evdekiler hiçbir zaman sıcak bakmadı ama bu zamana kadar dayandım.ama artık bıçak kemiğe dayandı. belki hatırlarsınız, daha önce de mesaj bırakmıştım zaten. ona güzel bir yuva bulmak istiyorum. evcil hayvan parkı hakkında da bilgiye ihtiyacım var..

img

labarba

19 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 2 aylık erkek tavşanım var ve kocamanda bir kafesi var ona çok iyi bakıyorum senin tavşanınada bakarım hem bizimkide yalnızlıktan sıkıldı zaten arkadaş lazım ama ben istanbuldayım ya sen?

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mesajına cok teşekkür ederim. ben de istanbuldayım. tavşanın kaç yaşında? napıyor? (merak) bir de ben tavşanımı arada görmek isterim...istanbulun neresinde oturuyorsun? (acele yazdım kusura bakma)

img

labarba

ÖZEL MESAJ

semp olarak daha yakın mesafede birine vermelisin o zaman tavşanımın kaç yaşında olduğunu yazdım ben istanbul sınırındayım gebze ama istanbuldan sayarım kendisini zira kocaeline deil istanbula bağlı olmalıydı (aksi halde neden bütün istanbul tren ve otobüsleri gebzeye kadar uzanıyor öle deilmi) ayrıca istanbulda okuyorum çok sık gelip gittiğimden öle yazdım arada gidip görebileceğin birine vermelisin sevgiler

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence sevgiyuvsı senin evi tavşan yuvası yapalım :)) iyi fikir dimi:))

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR TAVŞANIMA EV BULDUM DİYORUM, YİNE AKSİLİK CIKIYOR. COK ŞANSSIZIZ, BEN VE TAVŞANIM. O YÜZDEN BU İLANIMI GÜNCELLEMEK DURUMUNDA KALDIM....BİR İLGİLENEN CIKMASINU UMUYORUM..ISTANBUL ANADOLU YAKASINDAYIM.....

img

labarba

ÖZEL MESAJ