Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

Beyaz Terrier (fındık) 1.Levent

6 kasım saat 01:30''da,1.levent''te, beyaz,erkek,5 yaşında ve boynundaki pembeli-yeşilli tasmasının ucundaki altın renkli kimlik tokasında adı-cep telefonu no''su bulunan terrier cinsi arkadaşım kayboldu.Hazırlayıp izin alarak astığım ve birçoğunun maalesef hangi sebeple olduğununu bilmediğim bir şekilde yerlerinden çıkarıldığını gördüm.Hayvansever olmak bir ayrıcalık tabii.O yüzden arama işlemime sizin yardımınızı da rica ederek burdan devam ediyorum. Son Bilgi: Üç gün önce nispetiye taxsi durağı civarında bir başka köpeğin saldırısına uğradığını,havaalanından gelen bir taxsi''deki genç bayanın Fındık''ı kurtarıp,üzerindeki telefon nosundan bana ulaşmaya çalışıp (telefonum arıza nedeniyle kapalıydı,ertesi gün açıldı) ulaşamadığını ve Fındık''ı alıp gittiğini,,iki gün sonra da daha yaşlıca bir bayanın Fındık''ı boynu sarılı bir şekilde tasmayla dolaştırdığını levent''teki taxsici arkadaşımızın birebir şahitliğiyle öğrendim.Ama ona hala ulaşamadım.Bilgi sahibi olanların mail yoluyla veya 532 361 45 70 veya 212 279 92 22 nolu telefonlarla bana ulaşmalarını rica ediyorum.

img

todza

18 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ