Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

husky yavruları

ede dogup buyuyen 7 adet husky yavrusu artık onlara bakmak zor olmaya başladı orjınal renkteler mavi gozluler 250 ytl vermek istiyorum unutmayın bir sus vazosu almıyorsunuz onlar daima sizin ilgi ve şefkatinize muhtaçlar 05378240079 arayabilirsi niz

slm ben gökhan denizliden.üni.öğrencisiiyim.10 aylık bir pinçırım var?safkan dalmaçya desenli yurt dışından karneli.teras bir evde yalnız kalıorum.eğer istersen sanada uyarsa takasa girebilirim.400dolara almıştım.

img

gbalaban85

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger ücretsiz vermek istersen (süs vazosu almadıgımı bılıyorum)yawrulardan birini sahiplenebilirim. yedı tane yawruya bakmak zor olur. bana ulaşabileceğin msn adresi [email protected]

img

jolt_21

18 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm kardeşim.ben köpek hastasıyım ve bir çok köpek eğittim.ancak şu an köpek alabilecek durumum yok.(maddi olarak)eğer vermek istersen [email protected] tel:0538 371 75 01 (üniversite öğrencisi olduğum için çalışamıyorum.)

img

evrent

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba!madem 7 yavrun var ve zor oluyo bakması ne die bizi zorda bırakıyorsunki.Şartmı parayla satman.Belki çok istiyorum ama param yok yinede vermezmisin?ben çok istiyorum huskym olmasını.

img

çiğdem_shila

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ