Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ÇOK GÜZEL BİR ERKEK İSTANBUL

çok çok güzel,uysal,insan ve hayvanlara karşı iyi,kısa tüylü,orta boy,tek gözü açık kahve maskeli,beyaz erkek köpeğe yuva aranıyor.2 aydır kafeste kalıyor,onu sahiplenmek ister misiniz?köpek,yavru değil.ciddi olarak köpeği sahiplenmeyi düşünen,cins ayrımı yapmayan ve ona gerçekten ihtiyacı olan sevgiyi verebilecek arkadaşların cevaplarını bekliyorum,foto gönderirim. [email protected] İSTANBUL İÇİ SAHİPLENDİRİLECEKTİR.

img

o_k_k

19 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arada yanlış anlaşılmasın,köpeğin durumu gayet iyi.kötü şartlarda da bakılmıyor ama bulunduğu yerde serbest duramıyor.sağlık sorunu yok.ve komut biliyor.

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ

bu iyi huylu,hareketli(belki de kafeste durduğu için!) ve sevecen köpeği sahiplenmek istemez misiniz?fotosunu görmeden karar vermeyin lütfen :) kısa tüylü dost isteyen kişilerin çok beğeneceğini tahmin ediyorum.hem koruyucunuz,hem en iyi dostunuz olsun.

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ

merhaba. cins ayrımı yapmayan demişsiniz ama ben yine de cinsini öğrenmek isterim.eğer benim istediğim bir cinsse de seve seve alırım. Saygılar...

img

elfk

18 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.kırma olma ihtimali yüksek olduğu için öyle yazmıştım.ayrıca iyi bir yere gitmesi lazım,insanlar görünce kötü düşüncelerle yaklaşabilir diye.burdaki diğer ilanımdaki pitbull kırması dediğim köpek,bu.çok iyi huylu,birkaç gününü küçük köpeklerle dolu bir evde yaşayarak da geçirdi ve ispatlandı :)uyumlu ve sevecen.2 aydır özel olarak ilgileniliyor,oldukça iyi. buraya,köpeğin fotosunun ve irtibat telefonunun olduğu linki koyuyorum. http://www.havhav.com/forum/viewtopic.php?t=12180

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ