Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

kadanga,ıceman,ahli

Erkekliği dişiliği belli olmuş kadanga ıceman ahli aranıyor.Bunlardan 1 erkek 3-4 dişi olarak almayı düşünüyorum.Ayrıca elimde damızlık bir erkek beyazprenses ile damızlık 1 erkek 2 dişi yunus bulunmaktadır erkeği kafa yapmıştır çok sağlıklı bir durumdalar ilgilenenlere duyurulur:)

img

sagopa

19 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam, Elimde 1 erkek Ahli 1 erkek Beyaz Prenses var 13 - 14 cm boylarında ve çok sağlıklılar eğer varsa dişileri ile takas yapabiliriz. 1 Erkek = 2 Dişi nasıl matematik :) kolay gelsin sağlıklı balıklı günler...

img

black77

18 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam; Çerkezköydeyim, kendi akvaryumumda kendim için yetiştirdiğim, bebekliklerinden beri tetra discusla beslenmiş damızlık balıklarımı artık 6. akvaryumumu kurmamak için uygun fiyat veren olursa elden çıkarmayı düşünüyorum. Balıklar: Ahli (Dişisinin ağzında yavruları da var), Kaliko, red kadango'' dur. Erkekler Şov boyda ve en az 12 cm, dişileride en az 7 cm olup hepsinden yavru alınmıştır. Yavrular benim diğer üretim akvaryumumdadır. Balıklar iki dişi, 1 erkek koloni şeklinde satılacak olup, her koloni(Üç balık) için düşündüğüm rakam 50 YTL dir. Akvaryumcu fiyatı kesinlikle değil, çünkü bu balıklar akvaryumcuda olsa kesinlikle iki katı fiyata satmazdı. Çerkezköy, Çorlu ve Silivri de oturup balıkları görme şansi olan kişiler Tercihim, Çerkeköy dışına gönderemiyorum, ancak görmeye gelenlere beğenilme garantisi verebilirim. Selamlar..İsmail Doğaroğlu: 0505 5025465 Ismail Doğaroğlu, Çerkezköy-Tekirdağ, 27 Aralık 2005

img

dr ismail

19 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ