Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

BAKIN ARKADAŞLAR YAZIK YAAAA;((((

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/ BU SİTEYE Bİ UĞRAYIN AÇTIĞINIZDA ADİ İNSANLARIN NELER YAPTIĞINA İNANAMİCAKSINIZ ÇOKKK ÜZÜLDÜM CANLARININ YANMASINI OKADAR İSTİORUMKİ

İnanılmaz bir vahşet bu.Hayvanların canlı canlı derisini yüzüyorlar.Ağlamamak ve o insan müsveddelerine beddua etmemek elde değil.

img

tkaan

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gerçekten izlemesi çok acı.Ayrıca teşekkür ederim arkadaşım,dünyada neler oluyor sayende görmüş olduk.

img

agamemnon

19 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

one yaa...ya midem bulandı ya.ne se...sizler var kürk giyenelride anlamıs diilim allah isteseydi hayvan olarak yaratırdı saten bizi. hayvanlasmaya ne kadarda özeniyolar.biz hayvanları eğitios beslios bunalrda töbe töbe neyse ya uyus oldum.

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yatırıp o herifi derisini yüzmek istiyorum .......

img

arpkaya

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar hani tv.de görüosunuzdur bu defileleri protesto eden bi kulüb varya.işte onlar boşuna çırpınmiolar yani bu vahşetin daha kötüleride var buna emin olabilirsiniz.elime geçse o kişiler benim çin işkencesi yaparım onlara HAYVANLARI SEVMEYEN KİŞİLERİDE ANLAYAMİORUM HATTA ONLARI AYIPLİYORUM O KİŞİLERE YAZIKLAR OLSUN.söylenecek laf yok biz ne kadarda çırpınsak boşa değilmi sizce ;(((((((((