Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

SATILIK AKVARYUM ANKARA

125 CM''LİK AKVARYUM JAGER ISITICI 200W F3 DIŞ MOTOR IŞIK SISTEMİ TAKILI PEMBE VE MAVİ FLORASAN... FİYATI SİZ SÖYLEYİN.... İYİ FİYAT VERENE AKVARYUMU VERİCEM...AKVARYUM 2 AYLIK S_BİNGOL_81@HOTMAİL.COM

img

suat81

19 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

200 mılyon verırım.

img

ba2han

19 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ba2han sana ben akvaryum satayim 200ytl ye ama izmdenim kabul edersen cevap yaz

img

suleyman

19 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Akvaryum mobilyalı mı? fotoğraf gönderme şansınız var mı? tlf. numaranızı verirseniz daha rahat pazarlık yaparız.

img

ozerm

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, fiyat teklifinden önce akvaryum mobilyalı mı bilmek isterim, ayrıca akvaryumu gelip görme şansımız olursa bir şeklilde fiyatta anlaşabileceğimizi düşünüyorum, akvaryumun diğer ölçüleri nedir ? derinliği (eni) ve yüksekliği, kapağı alüminyum mu, ahşap kapak mı, cam buhar sürgüsü var mı ? cam kaç mm kalınlığında.? Yani fiyat teklif edebilmemiz için biraz daha detay bilgi olması iyi olur kanaatindeyim. selamlar... bu arada verdiğiniz e-posta adresinde bir sorun var, bilginize

img

ozerm

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadak 200ytl ye mobilyalı akvaryumu biraz zor alırsın içinde malzemeliyle birlikte ben açıkcası konuşum komple hepsini 700ytl den aşağı vermem onu acıkca belirteyim fiyatı sizin belirlemenizi istememin sebebide bakalım akvaryuma nasıl bir değer biçilecek onu örenmekti ozerm arkadaş gayet iyi bi şekilde mesaj atmış... işte ticaret ve sitedeki dostluk diye buna derim kardeş seninle anlaşabiliriz benankardayım biliyosun abidinpaşata oturuyorum... telefonum: 0537 226 82 39 telefon bekliyorum... hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilgilendiğiniz için... bol balıklı ve güzel günler....

img

suat81

19 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

akvaryumun eni 50 cm ise mail atabilir misin? [email protected]

img

wycked

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ