Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

golden dişi 3 aylık BEBEEEK

Evimizde (istanbul okmeydanı) baktığımız dişi golden yavrumuzu; Eşim ve ben devamlı çalıştığımız için son 15 gündür de hiç ilgilenemediğimizden ve ileride de MARGO''''nun psikolojisinin bozulmaması açısından masrafları karşılığında vermeye kararlıyız. Secereli safkan, Karneli, 3 aylık, 1. karma aşısı yapıldı, kist aşıları yapıldı, tırnak kesimleri oldu, iç kulak temizliği yapıldı, otur, bekle, hayır, çık dışarı komutunu anlayan, tuvalet eğitiminde %80 başarılı (gazeteye) adı ise MARGO olan yavrumuza yeni bir yuva aramaktayız... 450 milyona aldım 300 milyonluk veteriner (veterinerium 4.levent)masrafları oldu. 250 milyona da malzemelerini aldım ama ben 300 YTL istiyorum. Yanında mama kabı, vitaminleri suya ve mamaya koyulanlardan, çiş damlası, tüy vitamini, gelişme hapları, şampuanları, tarağı, taşıma sepeti, yastığı ve oyuncakları ile beraber ücretsiz vericem. Köpek bakımı zor iştir ve emek ister. MARGO bebek devamlı sevgi göstermek gerekir. ona Sevgiyi gösterebilecek kişiler 0 532 547 52 87 nolu cep tel. 0 212 532 63 15 / 119 dahilimden ve [email protected] msngerdan ulaşabilirsin.

img

margom

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam yavrunun resimlerini görebilme şansım varmı birde nerdesiniz bilgi ve resim lütfen [email protected]

img

barabbas

18 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gerekli bilgileri yukarıda verdim bana nerdesiniz diye sormayın bana ulaşın görüşelim.

img

margom

ÖZEL MESAJ

bu ilanım iptal oldu bilginize

img

margom

ÖZEL MESAJ

size tavsiyem köpeğinizi vereceğiniz kişiyi çok iyi seçin.. nerede yaşadığını mümkünse gidip görün.. yoksa başınıza gelecek yalnızca köpeğinizin sizden alınıp para ile satılması olmayacaktır.. vicdan azabı çekersiniz.. bu gibi insanlar yüzünden çok insan üzülüyor emin olun.. ama çok şükür ki ben kızımı verdiğim aileyi iyi seçmişim ve hal gidip kızımı görebiliyorum...

img

duyguendm

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ