Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

dişi kedi istiyorum......

sevgili kedi dostları sitede cins kedilerin ücret karşılığı verildiğini görüyorum. yavrular için sıcak ve sevğiyle bakılacak bir ortam paradan daha önemli değilmi? benim bir oğlum var dünya tatlısı eğer illada para demesseniz oğluma bir kız arkadaş arıyorum cinsi okadar önemli değil küçük olursa alışması ve terbiyesi bakımından çok iyi olur yavru dişi kedisi olan dostlara duyurulur nebahat 0212 6603418 0212 6961497 0505 3860884

img

nebahat

18 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nebahat hanım size ucretsiz olarak 3 aylık bir tekir dişi yavru verebilirim lutfen ilgileniyorsanız [email protected] adresine bir mal gonderin.

img

simingecyatan

18 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Nebahat hanım: cins kedilerin ücret karşılığında veridliğiniz yaşmışzzınız. adı üstünde cins kediler ben de 3 kedimi alırken epey yüklü miktarda ödeme yağptım... bundan önceki 5 yavruyu sürekli bedava verdim iyi bakılmalarını ümit ederek... ve verdiğim sadece bir aile hala bakıyor... sağlıklı ve aşılı verdiğin gözümden sakındığım o yavrular hep öldürelr... ve ben inanıyorum ki insanlar bedel ödemedikleri bir şeye sahip çıkmıyorlar.. çok özürdiliyorum sizi de bu kategoriye elbette sokmuyorum... Mutlu günler diliyorum... Ve kedi bulmak çok da sorun değil inanın sokağa çıktığınızda birsürü mşinicik yavru bulabilirsiniz. ki apartman boşluğunda onlardan birsürü besliyorum... ya da bir sığınağa gidebilirsiniz. dikkat ederseniz bir de hiç bir cins kedi gerçek fiyatında satılmıyor. bunları almaya kaltığınızda çok daha pahalı değerlerle karşılaşıyorsunuz...

img

lyria

19 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ