Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Muhabbetler kaçtan gidiyor

Merhabalar, Ben evimde muhabbetkuşu üretiyorum ve yavruları buradaki bir kuşçuya veriyorum. Acaba petshoplar muhabbet yavrularını (danimarka ve İzmir) üreticilerden kaç liraya alıyorlar. bilgilendirirseniz sevinirim(kazıklanmıyorumdur umarım:) )

img

cincaca

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşçular sayıya göre fiyat veriyor ama bildiğim ve duyduğum kadarı ile 10-15 arası gbi siz nerdesiniz ve kaça satıyorsunuz peki.. ve o kadar mı fazla üretiyorsunuz .

Ben Balıkesir/Gönendeyim. Öyle deli gibi yavru üretmiyorum evde 5 çift beslediğim için anca ayda beşer altışar yavru götürüyorum, 8 milyona alıyor. Gönen dışına götürsem yol parasıyla aynıya gelecek, bir de bana yem falan da getirtiyor. Biraz dost işi gibi oluyor

img

cincaca

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bence iyi paraya veriyorsunuz bereket versin daha ne olsun amatör bir çalışma için ..Hem masraflarınızı karşılıyorunuz ya bu bile yeter bence ..Elinizdeki yavruların veya çiftlerin resimleri var mı ? Birde hiç eşe dosta veripte evcilleşen konuşan kuşunuz var mı ? Resimlerini görmek isterim varsa nadide birşey alıcı olabilirim . [email protected]