Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

50 YTL SAFKAN ERKEK İRAN

yaklaşık 3 yaşında ki beyaz ve gri renkte cam yeşili güzel gözleri olan, safkan iran kedimi vermek istiyorum. İlgilenenlere duyrulur.Tuvalet alışkanlıgı var. Oldukça sakin akıllı ve uyumlu bir kedidir.(kısırlaştırdık)arzu eden var ise mailline fotoğraf yollaya bilirim.

img

sebay

18 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba! Kedi arayanlar sayfasında 2. sırada ben varım. Sanırım aynı mesajdan 2 tane yazmışsınız ama olsun ben buna da cevap yazayım ki diğeri gözünüzden kaçacak olursa buradan iletişim kurabilelim. Benim istediklerim çok makul şeyler beyaz,uzun tüylü,sağlıklı,eğitimli,mavi gözlü olması yeterlidir. E-mail adresim [email protected],fotoğraflar için şimdiden çok teşekkürler. Hoşçakalın!

img

beyaz_kedi_istiyom

18 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA DAHA ÖNCE BANA MAİL ATMIŞTINIZ BENDE SİZE ERKEK KEDİNİZİN KISIRLAŞTIRIK KISIRLAŞTIRMADIGINIZI SORDUM ANCAK CVP VERMEDİNİZ EGER KISIR DEİLSE ERKEK KEDİNİZE BEN TALİBİM BANA RESMİNİDE GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM...TEŞEKKÜRLER [email protected]

img

ms_matilda

18 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kusura bakmayın kedimi kısırlaştırdık.mailiniz bana ulaşmış olsaydı kesin cevap verirdim.Kısır olup olmaması okadar önemlimi görseniz, Okadar yakışıklı ki.Birde dişi kedim var ama o kısır değil.İlgilendiginiz içi teşekkür ederim.

img

sebay

18 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ