Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ VERİLECEK ;)

ARKADAŞLAR ÜCRETSİZ KÖPEKMİ ARİYORSUNUZ HEMDE CİNS OLSUN İSTİYORSANIZ BU PAZAR VE BİDAKİ HAFTALAR İSTANBULDAKİ BAZI BARINAKLARI ZİYARETE GİDİYORUZ NETTEN TANIŞTIĞIMIZ ARKADAŞLARLA.. GEÇEN HAFTA 10 KİŞİYDİK SİZ NEDEN KATILMIYORSUNUZ ÇOKKKKKK EĞLENCELİ GEÇİYOR KALABALIK OLURSAK BİDAKİ HAFTALAR ARABA TUTUPDA GİTCEZ GERÇEK HAYVAN SEVER DOSTLARIMIZI BEKLİYORUZ HATTA FANKLÜP KURMAYI DÜŞÜNÜORUZ BİLGİ İÇİN [email protected] yada [email protected] buluşma yerini ve saati öğrenin bizlerden ok.teşekkürler ;)))))

Mrb Hasdoğan. Bende gelmek istiyorum. Ne zaman, nerede? Bilgi werirmisin? Teşekkürler..

img

vombat82

18 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] bu arkadaştan bilgi alınnnn yarın yani 04,12,2005 de gidiolar ben gelemicem ;(((( kadıköy iskelede yada beşiktaş iskelede buluşcaklardı saatini bilmiorum sorarsınız ok.teşekkürler.

bende gelmek istiyorum bu geziyee..önümüzdeki hafta sonu kesin gidilecek mi ve de saat kaçta nerde..ben sizin msn adresinizi ekledim ama online değildinizz..umarım bilgilendirilirim..teşekkrler..

img

petlover

18 yıl 4 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

petlover arkadaşım bazı haftalar gidiliyor [email protected] onlıne bu adres ekle bunu arkadaşdan bilgi al ok.