Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

terbiyesizlik okuyun

kemdime köpek arıyorum evet ve nedense bakıgım ilanlarda bir türlü veren olmadı nedenmi acıklayayım . dikkat ederseniz tabi köpk vermek içinilan verenler fark etmezler ama ilanara hep aynı kişiler sahipleniyor neden bir kişi 4 tane köpege ben bakarım dio 4 forumdada köpek istemis naıo bunları inanıyormusunuz baka bilecegine bence satıyor diger bi kiside baskasının kurtduna talip nedense kendi rottlarını satıyorr yeter artık arkadaslar cozum bulun. kopege ihtiyacıolan insanlara verin sinir küpü oldum ve snejana isimli bayan rus ismi ve tahminen bu bayan yurt dışından getiriyor bu hayvanlar gelene kadar yolda hastalık kapıolar ileride sorunları oluyor boyle ınsanlarda pet almayın lütfen gercektende birisi kopek vermek ıstıyorsan egitimli sadece bir tane alabilirim 3 metre hazır klubesivar bilmem yeterlimi iyi günler..

img

djerdal

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar bence de yeter artik bu siteye ücretsiz yada çok cüzzi ücretle cins bi köpek alabilmek için üye oldum ama anliyorum ki herkes astronomik rakamlarla cins köpek satiiyo. eger illa ücretli satilcaksa bunu ücretli satilan köpekler ve ücretsiz verilen köpekler diye ayrilmasini istiyorum bu ayrimin site yöneticilerinden yapilmasini gerçekten çok istiyorum.LÜTFEN GERCEKTEN KÖPEGINI ÜCRETSIZ YADA CÜZZI ÜCRETLE VERENLER ILAN VERSIN... YETER YAAA...

img

engin812003

18 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 6 tane köpeğim var hem eğitiyorum hemde satıyorum he bende bazen köpek verenlere mesaj atıyorum ama onlardan aldıklarımı kesinlikle satmıyorum sadece iyi bakılması için veriolar çünkü bu insanlara ihanet edemem hem işin vicdani boyutu da var o köpekleri satmak bana düşmez ayrıca ben bu hayvanları sadece bir ticaret malı olarak görmüyorum kendi köpeğimi sokakta bulup sahiplendim satma sebebime gelince herkes bir iş yapmak zorunda bende bunu yapıyorum yani ben onlara bakıyorum onlarda bana ayrıca sattığım kişilerin küpeğime iyi bakacağına inanmam lazım.... eğitimli ve aşıları tamamlanmış erkek bir labradorum var ilgilenirsen görüşebiliriz [email protected]

img

arremis

18 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

offffffff offffffff netteyiz kim kime inancakki ;((((((( köpeğini ücretsiz verecek olanlar ya bende ariorum ama bulamiorum sitede bazı kişiler çok kolay aliolar illaa yalancımı olalım yaa ben bi yavru rott istiorum.diceksinizki git petten al yokkkkk kardeşim yoookkkkk öğrenciyimmm ücretli alırsam mama alamam köpeğe mart ayının sonuna kadar ücretsiz ariorum yavru bi rott.mart ayından sonra bulamazsam parayla alcam bekliorun yazın.öğrenci milleti değilmiyiz paramız olsada yok deriz.ben param yok demiorum ama eğer parayı köpeğe verirsem 2 aylık mamasını alamam neyse yaaaa sitede dolu üçkağıtçı var çoooookkkkkkk uyuzuma gidiyor buda..

arkadaşlar dolandırıcılık da var.. yani sizden nerede oturduğunuzu öğreniyorlar , onlar ona göre bir yer söylüyorlar.. sonra siz parayı yollayın ben köpeği yollarım.. başka bir sitede 3 ilan verdik farklı zamanlarda farklı numaralar ile.. ve hep aynı kişi aradı.. her defasında farklı bir yer ve farklı bir yalan söyleyerek.. böyle dolandırıcılara sakın inanmayın.. alacağınız köpeği mutlaka gidip görün.. görmeden tamam alıyorum demeyin asla.. sonuçta siz o canlıyı kendinize arkadaş olmak için alıyorsunuz ve arkadaşınızla onun bir ömrünü paylaşacaksınız... gidin ve beğendiğiniz , sağlıklı olduğunu gördüğnüz hayvanı alın... ve size tavsiyem.. kesinlikle gerçekten mecbur olmadıkça dostunuzdan ayrılmayın... inanın insanı çok üzüyor.. ben gerçekten mecbur kaldım ama yine de keşke vermeseydim diyorum.. çünkü köpeklerin hayatında yalnızca biz sahipleri varız..

img

duyguendm

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN HERYERE YAZIYORUM AMA HAYYLA BULAMADIM PİTT DISINDA ONDANDA KORKUYORUM....

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ