Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

izmirden ücretsiz köpek arıyorum lütfennn

arkadaşlar izmiirden ücretsiz evde bakabileceğim bi köpek wermek istiyen war mıı ücretsiz arıyorum çünkü bi dostun parayla alınacağını düşünmüyorummmm ADRESİM: [email protected]

img

blue_heaven

18 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben denizliden gökhan?aslen manisa salihliliyim.10aylık minyatür pinçırım var.şu an sitede ilanıada var.inanılmas tatlı ve güsel bi hayvan.doğdupundan beri bende?teras bi evde yalnız kalıorum.ama öğrencilik.sürekli ilgilenemiorum.hem onun için hem benim için ii olanı ii bir sahibe vermek onu?kendim 400dolara aldım.200yetlye kadarda aşılarını yaptırıdm.masrefı oldu. ama dediğim gibi kesinlikle bunları karşılıcak bişiler düşünmüorum..derslerimin younluu nedeniyle onunla ilgilenemiorum cok.dünyanın en oyuncu köpekleridiir.secereli.yurtdışından gelme.ama madiiyattan cok sevileceğine sürekli ilgilwenebileceğini ianandığım kişiiyi sececm?cvbınızı bekliorum.bide mailini yazarsanız fotolarını gönderebilirim...mail adresim [email protected]. ilgilenirseniz burya mail atın olurmu?..kendinizi tanıtın detaylı bi şekilde ok?öğrenciye vermicem çünkü?nedeni yalnız kalmasını istememem.. dediiğim gibi paranın hiçbir anlamı yok...

img

gbalaban85

18 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ