Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

YAGMURRRRR BUNU OKU MARGOMLA İLGİLİ

BANA İFTİRA ATAN MARGOM KENDİSİDE PARAYLA SATIYORDU İLAN ALTA OKU İNSANLARI YARGILAMADAN ÖNCE KENDİNE BAK ANLAMADAN YARGILAMA ÇOK SEVİYORSAN KÖPEKLEİ BURADAN DEĞİLDE BARINAKTAN ALIRSIN CİNS FARKEDERMİ AL BARINAKTAN NEDEN ALMIYORSUN BİNLEREC VAR

img

barabbas

18 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya ben ne oluyo ne bitiyo anlamadım ama margo sadece yaptoüı harcamaların prasını istiyo ilanda.artı kendi beslediği köpek.bi takım harcamlrı icin bilmiyom hernekadar alması doğru ynlıs ama burdaki sorun harbidende her ilanın san ait olması ve hep köpek satman...sırf bu iis para kazanmk icin yapmak baska yoksa kendine qitt köpeğin masraflrı icin satmak baska...köpeğin yanındaki verceği seyelrin parasını istemis gayat acık bi sekilde.

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben veteriner fakültesinde ögrenciyim köpeklerin satilmasina karşiyim ama ülkemizde büyük sektör olan köpek ticareti sonuçta bir iş kapisidir.İllaki köpekler satilacaksa bunu resmi kanallarla petshoplar yapmali veye köpek çiflikleri var!!İnsanlarin köpeklerini bakacam diye alip satmak büyük ayip şahsen bunu yapanlari kiniyorum!!!saygilarimla

img

tekila_m

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ