Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

efe'yi üzülerek vermek zorundayız...

8 yaşında dünya akıllısı collie cinsi (siyah collie) köpeğimiz efe''yi gerçekten sevgiyle bakacak birine vermek istiyoruz. Efe''nin yaşı, bir köpek edinmek için de vermek için de oldukça ileri, farkındayım. Ancak işim nedeniyle şehir değişikliği yaşadım ve annemin sağlığı efe''ye bakabilecek kadar iyi değil ne yazık ki. 8 yıl bir aile sıcaklığı, sevgisi yaşamış köpeğimiz için verdiğim bu ilana, gerçekten bakabileceğine inananların ve onu çok isteyecek, çok sevecek kişilerin başvurmasını diliyorum... Not:Efe, Ankara''da yaşıyor... Ayşıl [email protected]

img

aysiltay

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM ÖNCELİKLE BEBEĞİMDEN AYRILDIM BAŞLIKLI İLANIMA VERDİGİNİZ CEVAP İÇİN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM COK ZOR DURUMDA OLDUGUNUZU İNANIN ÇOK AMA ÇOK İYİ ANLIYORUM İYİ BİR YERE VERNENİZ EFE VE SİZİN İÇİN BUNU EN İYİ UZUN YILLAR KÖPEK BESLEMİŞ VE KÖPEK PSKOLOJİSİNİ BİLENLER ANLAR ŞUNU ÖGRENMEK İSTİYORUM EFE BAHCEDE YAŞAYABİLİRMİ ŞU AN GEÇİCİ OLARAK FABRİKA MİSAFİRHANESİNDE KALIYORUM BİR EV TUTUP YERLEŞMEM BİR KAÇ AY SÜREBİLİR BU SÜRE İÇİNDE BAHCEDE YAŞAYABİLİRMİ BİRDE COLLİELERİN KAREKTERLERİNVE ÖZELLİKLERİNDEN BİRAZ BAHSEDERSENİZ SEVİNİRİM VARSA RESİMLERİ BACOM_9@HOTMAİL.COM ADRESİNE YOLLAYABİLİRMİSİNİZ.

img

sinbar

18 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ