Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

akbaş

merhabalar : arkadaşlar daha öncedende köpek besledim ama akbaş cinsi beslemedim için bilgisi olan arkadaşlara bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.. 1) benim köpegim kuyruk simit sırtında her iki arka ayaklarında kangal tırnagı var ve rengide tamamen kirli beyaz.burun kısmı kangal köpegine bakarak biraz daha uzun. sizce bu köpegim akbaş cinsimi kangal cinsimi: 2) 50 günlük ken hediye gelmişti şu anda 6 aylık 30 kiloda bu yaşdayken bu kilosu normalmidir. 3) insanlardan uzak tutmama ragmen niçin yabancıya havlamıyor bahcede. 4) ortalama boy yükseklil ve kilo ve kalça yükseklik kaç cm oluyor bu cinslerde. lütfen cevap verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum saygılarımla

img

sev-al

19 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR O KADAR SİTEDE İNSAN VAR BİR TANENİZ BİLE KANGAL KÖPEKLE VE AKBAŞ KÖPEKLE İLGİLİ BİLGİ VERMEDİNİZ DEMEK ŞU Kİ BU SİTEDE KANGAL VE AKBAŞ KÖPEK BESLEYENLER TAMAMEN TERCÜBESİZ VE BİLGİSİZ SİZLERİN ÖZELLİKLE AKBAŞ VE KANGAL KÖPEK BESLEYENLERDEN BİLGİ İSTEDİM ÇOK ŞEYMİ İSTEDİM.AMA GENEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM HEPİNİZE

img

sev-al

ÖZEL MESAJ

aslında kangalla akbaşın farklı ırklar olmadığını söyleyen sürekli akbaşla karabaşları çiftleştiren bi toplumz biz bende bir kangal sahibiyim ama akbaşla farkını bilmiyorum bende biri sana cevap vermiştirde bizde sebepleniriz diye düşünmüştüm yanılmışım:( bu arada köpeğinin resmini görebilirmiyim (bildiğimden değil gerçi meraktan) mailim [email protected]

img

fcokcan

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dostum merhabalar, Akbaş, Kangal''a renk hariç her yönden benzer fakat Kangal''a göre çok daha stilli dövüşür, bırakmaz ve de korkusuzdur. Kurda direk gider. Fatih kardeşime bir iki foto göndermiştim bizim kangallarımız ile ilgili, bizim Akbaş''ın dişisi 75 kg erkeği 120 kg civarındadır. Bayağı heybetlidir. Özellik olarak Burun ve ağız çevresi pembemsi veya siyah olur geri kalan vücudu karbeyazdır, kuyruk kıvrıktır, göğüs geniştir, koca kafalıdır, sert bakışlıdır, başka bir renk bulunmaz, huy olarak da sadıktırlar, hem de çok. istersen gel gör balıkesir''de misafir ederiz. selamlar.. muhammet 0533 762 55 44

img

altartulga

18 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum mail adreslerinizi yazar sanız resimlerini göndere bilirim kendinize iyi bakın arkadaşlar

img

sev-al

ÖZEL MESAJ

Mail adresim [email protected] aramadınız, sanırım o kadar da merak etmemişsiniz. muhammet 0533 762 55 44

img

altartulga

18 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ