Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

Yardımcı eleman iyi ücretle

Ankara Batıkentte evimin bir katında beslediğim kanaryalarımın bakım, temizlik ve beslenmesinde haftada bir veya iki gün bana yardımcı olabilecek batıkent ve civarında oturan ,tercihen ünüversite ögrencisi bay ,hayvansever,çalışkan,saygılı,kibar,bir genç yardımcı elemana ihtiyacım var yevmiye 20ytl verebilirim yemek benden,memnunkalır isem yıllarca çalışır zaman sınırlaması yok ,işini ikisaatte yapıp gidebilirde (mevcut yardımcım evleniyor bu sebeple zaman sorunu var) arkadaşın siğara kullanmaması ve küçük köpeklerimden korkmamasıda talebim çalışacagı yeri ve beni görmesi için tdkb.com adresine girebilir.Ercan koçoglu 05425718166 Ankara

img

uzmankanaryacı

19 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ercan Bey Merhaba; Yardımcı olmak isteyen arkadaş, Ercan Beyin bilgi ve görgülerinden yararlanıp, kanaryacılığa ilişkin parlak bir kariyerin ilk adımlarını atabilir. Parasından çok daha fazla kazanacağınız bilgiyi, görgüyü dikkate alın, bu göreve zamanınız varsa talip olun derim. Emin olun, ayda iki milyara yakın ortalama komisyon vermesem, işim olmasa, kanarya beslemeye devam etseydim bu göreve ben bile gönüllü olurdum. Başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum uzmankanaryacı...