Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

malinua yarismasi

sn malinuac1lar biliyorsunuz geçen sene ilk defa uluslar aras1 hakemlerin kat1ld1g1 bir yar1sma yap1ld1.bunu gerçeklestirenlere çok tesekkürler,takdir edilecek bir hizmet ülkemiz için.ancak yar1sma samsun da yap1ld1.ülkemiz aral1k ay1ndaki k1s sartlar1 malum kar buz.daha çok kat1l1m saglamak amac1yla ülkemizin ortas1nda örnegin ankara da yap1lsa herkese esit uzakl1kta daha iyi olmazm1 ne dersiniz

img

alpersoy

19 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yapılamayacak galiba iptal oldu. Ama keşke Ankarada olabilse gerçekten iyi olurdu.

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gerçekten çok önemli bir hizmetti bu üzüldüm ama yar1sma tarihine daha zaman var belki bir gelisme olabilir.herkes yeterince isterse yap1lmamas1 için bir sebep yok.ben dün kemal beyi arad1m biraz k1rg1n buldum ama zaman herseyin ilac1d1r.malinua gibi dünyan1n en güzel öten kanaryas1 için ülkemizde bu faliyetlerin yap1lmas1 çok güzel umar1m devam1 gelir.

img

alpersoy

19 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ALPER BEY bana cep telefon numaranızı verebilirmisiniz.Çünkü o gün görüştükten sonra numaranızı bulamıyorum.Adnan Kabakulak-konya

img

adnan

21 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adnan bey merhabalar konuyu istanbuldan bir arkadasla hallettim ilginize cok tesekkür ediyorum.konya da yap1lacak malinua yar1smas1n1n tarihlerini yazarsan1z sevinirim.güzel malinualar getirecegim tüm konya ya selamlar.

img

alpersoy

19 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Alper bey bu sene malinua yarışması büyük bir ihtimalle Ocak-2006 ayında yapılacak.Konya yarışmasında benim ısrarla üzerinde durduğum konu dörtlü yarışma kafes sisteminde yarışmaların yapılması.Birde yarışmacıların kuşlarını bir yada iki gün önce juriye teslim etmeleri.Böyle olmasa çeşitli proplemler oluyor.Örnegin C şahsı kuşlarını yarışmaya çıkarıyor geçen senede birinci olmuş ya otamatikman juride etkileniyor.Onun için kimse, kimsenin kuşlarını bilmesin ve ötüşüne göre puan versin.Gaye malinois kanaryalar konusunda avrupaya ulaşacaksak bunlara dikkat etmek gerekir.

img

adnan

21 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar adnan bey sizi cok iyi anl1yorum ama sözkonusu c kisisinin kusunu ötüsünden de tan1yabilirler gun oncesinden teslim edilirse kuslar1 daha fazla ve ayr1nt1l1 dinleyebilirler.4lü kafes de bu sene bircok kisi yapt1racak tahmin ediyorum.umar1m hersey guzel olur iyi kuslar dinleriz iyi olan kazan1r.kendinize iyi bak1n.

img

alpersoy

19 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ