Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

İzmir'den safkan beyaz labrador, iyi bakabileceklere vereceğiz

Bizim beyaz, dişi, 3 yaşında labrador retrieverimiz var ancak 6 ay önce bebeğimiz dünyaya geldi için köpeğimize bakmakta zorlanıyoruz, ilgilenirseniz [email protected] ''a yazabilirsiniz. Köpeğimizi yurtdışından almıştık, uluslararası kernel klubünden onaylı soy ağacını ve ailesinin yarışma birinciliklerini gösteren pasaportu da var, safkandır.

img

evrendundar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben izmir bucada oturuyorum ve evimiz bahçeli ve köpek bakmaya çok müsait eğer henüz vermediydeniz ben sahiplene bilirim tel:0542 895 13 19

img

rezzakmurat

20 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben izmirden haftalardır köpek arıyorum özellikle izmirden ilan bulmak zordu ben köpeğinizi sahiplenebilirim ona ewde bakıcam ADRESİM:[email protected]

img

blue_heaven

18 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İYİGÜNLER BEN ULAŞ İZMİRDE OTURUYORUM 16 YAŞINDAYIM BENİM KÜÇÜKLÜKTEN BERİ Bİ HAYALİM VARDI Bİ KÖPEK ALIP ONA BAKMAK KÖPEK SEVGİSİ TATMAK VE YILLAR SONRA BU HAYALİMİ GERCEKLEŞTİRME FIRSATIM OLDU AİLEM BAHÇESİ GENİŞ Bİ YAZLIK ALDI YAZLIK ALDI VE BEN HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEGİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM EGER BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM TELEFONUM:05556229659 E-MAİL:ULAS83@HOTMAİL.COM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM...

img

ulaş_89

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle merhabalar.Ben Kuşadasında oturmaktayım.9 dönüm arazi içerisindeki bahçeli evime bir dost arıyorum.Eğer mümkün görürseniz kızınıza [email protected] msn sürekli açık.

img

stelyo78

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ