Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

fistik

merhaba benim tavsanim artik yemek seciyor önceki sev dik lerini artik yemiyor döku yor eski den yemedigi sey leri de sim di yiyor sim di tavsan bir tuhaf, saldir gan kafesinin icine elimi bile sokamiyorum 5 aylik sim di hersey 1 aylina baskasina bak masi icin verdim ondan son ra oldu geri aldigim da sasir dim bile tamammen duzen den cik mis orman tavsani gibi olmus asirada tüylen mis ve kolaycada dökulüyor oda ayri bir sorun ,bana bu konuda yardim ederseniz cok memnun olurum tesekkurler

img

ucankus

18 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgılı arkadasım bence bu cok normal tavsanın bellı bir donemden sonra erıskın oluyor.:)bnde tavsan besledım ancak bu fazla ılgılnemedıgındede olur.senın tavsanın erkekse cok normal cıftlesme donemınde bır dısısı olmadıve bolgesını belırlemek zorunda san yabancı davranabılır kaprıs yapar normaldır eger dısı ıse orası bıras karmasıkkac aylık oldugunu solersen sana daha fazla yardımcı olabılırım:)

img

cocco

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam tavsanim 5 aylik disi tavsan

img

ucankus

ÖZEL MESAJ

peki hiç bakması için birine verdin m,?sen biryere gittignde tavsanlar yabancılık cektıklerındede bole yaparalr.yada tahmın ettıgım kadarıyla erıskın olma adımlarının ılk bu.bu problemde var kendıne kafeste oldugu ıcın stres yapmıs olabılır :)

img

ca_su

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba... yemek seçmesi doğal bişiy 5 ylıkken tüy dökmeside norml ama aşırı diildir umarım ... tavşanlar ortam değiştiğinde o ortama uyum sağlamak icin hep temkinli davranırlar sen 1 aylığına vermissin peki o tavşanına iyi bakmasına rağman İYİ DAVRANMIŞMI? ben sanmıyorum cunki yuvasından alamadığını söylüyorsun tvşanların kendilerini en güvende hissettikleri sey yuvalarıdır.. birseyler on korkutmus ... yeniden güven sağlaman için onun kendisinin dısarı cıkmasını beklemek çıktığı zamanda onunla ilgilenmek en önemlisi okşamaktır... tavşanın sana olan güvenini yeniden sağlamalısın

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekur ederim vermis oldunuz bilgiler icin biraz zaman gec sin bakalim bana alisin ca ayni saldir gan ligi devam edecekmi ken dini güven de hisset mesi icin elim den geleni yapacam .

img

ucankus

ÖZEL MESAJ