Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

lütfen arkdaşlar

değerli arkadaşlar yazışmalarda ahlak sınırları zorlanıyor ve hakaretler ediliyor bunu yapmayalım.Daha dikkatli olup birbirimizi kırmayalım.Tüm türkiyede şu anda üretim sezonu kötü gidiyor sebeplerini tartışalım.Yumurtalar boş yavrular ölüyor bakıcılar yumurtadan kalkıyor damızlık kuşlar yumurtalarını kırıyor bazı kümesler bitlenmeye başladı.Bu gibi sorunları tartışmak yerine yok kuş satacakmış,yok küfür etmiş,yok benim param çok seninki az bu banal şeylerle uğraşılıyor.Türkiyede kanaryacılığı ileri götürmek için uğraşan bizlere sıkıntılar yaşatıyor.Kuş satmak isteyen üyesi olduğu derneğe gidip kuşunu satabilir.

img

norwich

19 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Norwich ağbimiz sonuna kadar haklısın özür formuna seninde cevabını beklerdim.Bnece burda kanarya satmanıında bir proplem olmayacağını düşünüyorum.

img

mgavci

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın norwich bir zamanlar yazmış olduğum yazıya istinaden döllü yumurta ihtiyacı olanlara yumurta verebileceğinizi yazmıştınız.size talebimi iletmeme rağmen cevap alamadım yakın zamanda bu ihtiyacımı karşılamak için haber veribilecekmisinizz e-mail adresin [email protected]

img

tuzlali

19 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ