Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

Sürüngenlerim

Arkadaşlar sürüngen koleksiyonumu görmek isterseniz.     www.surungen.sevgisi.com   dan bakabilirsiniz

En kısa zaman da diğerleride eklenecektir. Asil Ergenoğlu

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Asil tebrik ederim sürüngen sevenlerin hiç görmediği iguanalar var herkese o igunaları görmesini tavsiye ediyorum.Bide iguların altına cinslerini yazarsanız sevinirim...

img

tr00ler35

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gercekten sizi tebrik ederim koleksiyonunuz cok guzel. . . Saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Asil, Gerçekten şok bir içinde baktım resmlere. Hatta Yılanlar ve Iguanalar kısmından sonra acaba sürüngenlere adanmış bir petshop sahibimisin dedim (öylemisin? ;) Bu konularda bilgi sahibi olmana şaşmamalı. Gerçekten çok güzel bir koleksyon. Alper

img

hamlet

19 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hamlet pet shop sahibi değilim ithalatçıyım.Hayvanat bahçeleri,pet shoplar ve özel koleksiyoncular için sürüngen ithal ediyorum.Ayrıca kendi koleksiyonumu oluşturmaya çalışıyorum.Daha çok eksiğim var.Zamanla hepsi olacak umarım.

img

asilergenoglu

ÖZEL MESAJ

merhaba, bantlı kral yılanının bakımı nasıl?? ihtiyaçları neler ? nereden bulabilirim ?? çok şirin birşeye benziyo da .. ayrıcı koleksiyonunuzdan dolayı size "BRAVO!!" ***********şimdiden taşekkkürler**************** ceviz

img

cevizz

18 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cevizz teşekkür ederim kutlamandan dolayı.Bantlı kral yılanından ben 2 adet getirdim usa dan.Bir tanesi antalya hayvanat bahçesinde şu an diğeride benim koleksiyonumda.Eğer istersen bi sonraki siparişte senin içinde getirtebilirim.Fakat pahalı bir yılan olduğu için sadece istek olursa getirebilirim.

img

asilergenoglu

ÖZEL MESAJ

herkesin görmesi gereken bir site, cok güzel hazirlanmis. en tatlilarida iguanalar, bayiliyorun zaten onlara, sanki yüzlerinde bir gülümseme var gibi. saygilarimla

img

dudik

18 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ