Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

ÖZÜR...Binlerce kez özür......

Sevgili kanarya severler; Ben Mustaf Gökhan AVCI (mgavci)Siz kanarya severlerden(Norwich,pcpc,jeklondon)rumuzlu kişiler özellikle hepinizden özürdilerim.Özürdilerken başımı öne eğmiyorum.benimde haklı olduğum yerler vardır diye düşünüyorum.hepinizden binlerce kez özürdilerim.Yukarıdaki kişilerin etti laflar beni gerçekten kırmış ve üzmüştür bu yüzden çok kırıcı konuştum Tekrar tekrar binlerce kez özürdilerim.Bir fırsatını bulup typhon ağbimizle tanışın tavsiye ederim gerçekten iyi bir insan .Yukarıdaki adı yazılı kişiler bana gene cevap verecektir ama olsun ben boşverdim özürdilemiyi bir erdemlik olarak görürüm,Ben bu işi yaparken hobi olarak yapıyorum ticaret veya başka bir amaçla değil.Bırakalım insanlar burda satışını yapsın bilgisini paylaşsın. Herkesin üretimi proplemsiz gidiyordur umarım. En derin saygı ve sevgilerimle. Mustafa Gökhan Avcı

img

mgavci

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mgavcı; Bak şimdi oldu kardeşim. Bir hayvansevere bu yakışır. Tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum.

Sayın mgavcı; Ben hepsini unuttum. Herkese selamlar.

img

pcpc

19 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dilerim bir daha burada kimse kimseye küfür etmez. Sevgilerimle.

img

jacklondon

18 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

brawo tebrik ediyorum sizi bencede kuşcuların arasında birlik ve beraberligin olması lazım eger birbirimize düşman olursak nasıl barınızrız ki? dostluk kardeşlik ve paylaşım dilekleriyle

img

ıron_dog

19 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Abi huzurlu bir ortam varken niye ortamı bozalım kardes kardes inasn gibi bilgileri paylasalım.Hiçbirsey kötü lafla olmaz.En iyisi doğru,dürüst olmak hepinize yaksamlar sevgiler

img

alanya

18 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Herşeyden önce biz insanız,türk insanıyız.Bir elin ne si var iki elin sesi var.Sonuna kadar birlik ve beraberlik içinde olma dileğiyle... Mustafa Gökhan AVCI

img

mgavci

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ