Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

lütfen yardımm :(

ya arkadaşlar ben igumun yerini değiştirdim.baya büyük oldu.sadece önü açık.önünü sineklikle kapadım.diğer yerleri suntadan.ama igu hep çıkmaya çalışıyo.yerinden kaçmış.yakalamaya çalışırken nasıl olduysa kuyruğunu bırakmış.10 cm falan kopmuş.neden yeni yerinden çıkmak ister sizce.kuyruğunun kopması beni çok üzüdü bişey olmaz dimi.birazda kanamış.bilgi verirseniz sevinirim sağolun.

img

sürüngenci

19 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bişey olmaz yeniden çıkar ama ilk hali kadar muntazam olmayabiliyor.kanaması normal bişi olmaz yerinden çıkmak istemesi de normal hepsi istiyor zaten.sende igu için çok kolay bi kaçış hazırlamışsın walla benim keno odamın kapısının kaçış olduğunun farkında yani demek istediğim bu hayvanlar zekiler umdumuzdan fazlasıyla.kafanı takma

img

keno

19 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim arkadaşım sağolasın.zaten kapısınıda düzenledim.şimdi herşey yolunda yeni yerine alıştı gibi.sağolasın hadi eywallah...

img

sürüngenci

ÖZEL MESAJ

merhabalar. . . ilk once cok ciddi bir olay değildir. İguların kuyukları yeniden cıkar ama biraz canı yandığı için hırcın olabilir dikkat etmeni tavsiye ederim cıkan kuyrugun rengi biraz daha koyu bir renkte olucaktır sakın korkma bu bir muddet sonra yavas yavas rengini alır dikkatli olman dilegi ile sana ve iguya gecmiş olsun. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim çok sağol.evet çok hırçın oldu kuyruktan sonra.elime bile zor alıyorum.neyse bakıcaz artık.kendinize iyi bakın...

img

sürüngenci

ÖZEL MESAJ