Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

Satılık 120*45*60 8mm cam

Hiç kullanılmamış, yukarıdaki ölçülerde kesilmiş ve kenarları silikonlanmaya hazır şekilde rodajlanmış 8mm akvaryum camı satılıktır. Üsküdar - Kadıköy civarına eve teslim yapılır. 150*60*70 ölçülerinde 10 mm camdan akvaryum yaptıracağımdan mecburen satıyorum. 10 mm cam için fiyet verecek arkadaşların da teklifine açığım. bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

img

emiir

21 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu arada camın fiyatı 100 ytl :)

img

emiir

21 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM EMİİR VERDİĞİN ÖLÇÜLER 8mm CAMDA RİSK TAŞIYOR BYE

img

baron53

19 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM EMİİR: ARKADAŞ YARDIMA  İĞTİYACIN VAR 150.60.70 ÖLÇÜLER (630LT) 12mm CAMDAN DAĞA SAĞLIKLI OLUR BENCE RİSKE GİRİP HEM PARANA YAZIK HEMDE EVE VERCEĞİ ZARARI DÜŞÜN. MADDİ AÇIDAN DÜŞÜNÜYORSAN ÖLÇÜLERİ 150.40.60 (360LT) 10mm CAMDAN OLUR ARADAKİ FARKI SENDE GÖRÜYORSUN SU BASINCINI HAFİFE ALMAYA KALKMASAN İYİ EDERSİN BENCE BİLGİME KATILIP KATILMAMAK SENİN TAKDİRİN İYİ GÜNLER EMİİİİİRRR KİMİNİN DUASI KİMİNİN BED DUASI. KIRMAK DEĞİL BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAKBYE

img

baron53

19 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasim bence sen 150x50x60 yaparsin 10 mmden kayit atarsin altli ustlu neyse kendine ii bak ha bu tip buuk akvaryumlarda cami kendim alayim kendim silikonlayim isi biraz sakat tabi o sana kalmis bana gore ole bence sen onu akvaryumcudan hazir al tabi senin bilecegin is kendine ii bak

img

suleyman

19 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ