Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Güzel Bİr Boxer Kız Arıyoruz!!!!

merhaba arkadaşlar, 13 ayını doldurmuş oğlumuz bir tiger boxer''dır. Adı EfE!Siyah-beyaz renkli,çok akıllı, eğitimli, son derece beyfendi ve oyuncu mu oyuncudur. Şu sıralar gözü oyundan başka bişey görmüyor, ama baba olma zamanı yaklaştı. Biz İzmir''deyiz ve tanışmak isteyen kızlardan haber bekliyoruz. İsteyenlere fotoğraflarımızı da gönderebiliriz.

img

larissa

20 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Larissa dün akşam dişi bir boxer beni sahib edindi. İlgilenirseniz hemen fotoğraflarını E-Mail edebilirim. Köpek şu anda İzmirin yakın bir ilçesinde.

img

braid

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadasım benim dişi baxerim var zamanıda geldi eger gorusmek istersen [email protected] dan bana ulasa bilirsin eger efenin resimlerinide yollarsan sevinirim benim su anda 3 kopegim var alman kurdu ve Rottweiler onlarda disi ve es arıyorum eger ciftlestirirsem cok iyi olucak hayvanlara cok fazla ilgi duyuyorum bana ulasırsan sevinirim

img

sonica

18 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben izmirde oturuyom ve ve benim de tigerim var doneminde bana acil ulaşirsan sewinirim [email protected] biz karşiyakada oturuyoz 05433392765

bende 9 aylık dişi secereli kumral boxer var satmayı düşünüyorum ilgilenirseniz 05053464013

img

jokerstyle

18 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ