Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Finch'im kaçmış :(((

Annem kafesi temizlemeye çalışırken dişi finchimi kaçırmış. Tam da yeni yumurtlamıştı.

img

luin

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sonra yuva devrilip yumurtalar düşmüş ve kırılmış bide yaranmak için gitmiş yeni finch almış fakat benim finchlerimin 2side süt beyazdı, arayıp bulmuştum deliler gibi. ama gidip kınalı kapkara birşey almış inanın şu an annemi öldürebilecek kadar sinirliyim. 1 saattir aralıksız küfür ediyorum.Lanet olası kadına

img

luin

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

geçmiş olsun mevsim kış değil ama belki bi ihtimal geri gelebilir bu kadar sinirlenme annene bence sakin olmalısın..insan hiç annesine küfür eder mi?? www.hintbulbulu.com.tr.tc

img

finch

19 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Annen ,her alde bilerek yapmadi,yada seni kizdirsin diyeyapacagini da sanmiyorum, kuslar yine alinir ama annenenin kalbini kirma bence,alt taraftan kus ,!!!Annelere küfür edilmez !!he birde sunu söyleyim,almanyada 1 adam büyük salmada bakiyor finchleri yavru zamani kapisi acik kuslar girip cikiyorlar,bazileri geri dönmemis ama cogu geri gelmisleryani geliyorlar hattabir hayvanlar programinda TV ben gördüm,bakarsin senin kilerde gelebilir?? üzülme en gec sonbahara kadar yine beyaz bulursun..

img

necdet 1

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuşunuzun kaçmasına çok üzüldüm ama kafesi kendiniz temizleseydiniz anneniz böyle birşeye kalkışmazdı herhalde. Küfrü hakedecek anne olamaz. Kuşlarınızı o kadar seviyorsanız bakımınıda sorumluluğunuda tamamen üstlenmeniz en doğrusu.

img

fugurlar

19 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet bende diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum madem hayvan besleme zevkimiz var neden pisliğini başkalarına yaptırırız kendimizi yapamayacak kadar tembelsek bu işe bulaşmayalım ve en yüce varlık olan annelerimize de tüm dünya kuşları feda olsun.. Bakamayacağım şeyi beslemeyelim.Bakın arkadaşın annesi o kadar yüce bir insan ki hem kendi yavrusuna bakıyor hemde yavrusunun hayvanlarına bakıyor...