Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Husky verioruuum!! Golden arıorum!!

::::Arkadaşlar. 1 yaşında hera adlı husky''m vvar. İnsanlarla ve köpeklerle iyi anlaşıyor ama çiftlikteki diğer hayvanlarımıza saldırıyor. ördeklere civcivlere fln. Bu yüzden üzülerek onu vermek zorundayım... Ücret talep etmiyorum.. . Ama golden retriever, ingiliz setter ile değişebiliriz. Köpeğim satılık değildir lütfen para önermeyin.. Diğer tekliflerinize açığım.. [email protected] ::: 0535 303 63 30 ::: ::::msg atmayın görmeyebilirim... mail ya da telefonunuzu bekliorum... ::::Resim malasef yok.. yüzü maskeli değil. Gri-beyaz

img

wog

19 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

başlıkta"y"çıkmamış komik olmuş baya nerden editlenio göremedim.. adminlerden biri düzeltirse çok memnun olurum. Husk yazmışım huskY olcaktı...

img

wog

19 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadas bende ücretsiz istiyorum verebilirsen [email protected] msn den gel

img

thiery703

18 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım ben alabilirim [email protected] nerdeyse 24 saat msndeyim. beklerim

img

sezgi10

18 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA WOG BEN DE ANNAEMDE NEZAMANDABERİ HUSKY ARIYORUZ AMA FİYATLARI BILIUYORSUN EGER BANA VERIRSEN COK SEVINIRIM BEN ISTANBULDAYIM GELİP ALABİLİRİM EGER KABULK EDERSEN. COOOOOOOOOOOOOOK SEVINIRIM

img

serseri

18 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam.ben kopegım dogururken oldu.bu gune kadarda aldıgım yavrulardan hic para ile vermedim.sizinde bu davranısınızı taktir ettim.sana verebilecek kopegım yok ama kopegınıze ıyı bakılsın dıyorsanız.ben alabılırım rotval yavrursu yada kangal kırması bulabılırım selamlar [email protected] 5333438285

img

tunga100

18 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ