Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

otoyol da buldum, acilll :((((((((

yol kenarında karanlığın içinden dehşet içinde bakan gözlerini gördüm. Yolun kenarında kaldırıma ve yere yapışmıştı. Şokta olduğu kesindi.. Devam ettim, trafik sakinleyince gider , şimdi kalabalıktan şoktadır vs dedim, ama kendimi kandıramadım.. Tekrar geri döndüm ..Aynen duruyordu orada:(( Tüm itirazlar, azarlar, el kol işaretlerine rağmen bir güzel durdum.. Yavaşça yaklaşıp seslenince sürünerek bana geldi.. Kucağıma aldım hiç sesini çıkarmadı:(( Hemen veterinere götürdüm. Çok şükür hiçbirşeyi yokmuş.. Karnını doyurduk .Deli gibi yedi. Kuru mamayı sesinden tanıdı.. Kontrol eden Veteriner, insana bu kadar yakın olması ve kuru mamayı tanıması sebebiyle evden kaçmış yada atılmış olma ihtimali var dedi. kedicik bir kız..çok güzel bir tekir. gayet sağlıklı .7-8 aylık galiba.. Son derece yumuşak ve iyi huylu .. Sokağa bırakılmayacak kadar naif.. Acil olarak yuva veya güvenli olabileceği bir bahçe arıyorum. Şu anda halen veterinerin kafesinde malesef:(( isteyene resim gönderebilirim. 0 533 529 16 51

img

song

18 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ