Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Tarçın a yeni yuva arıyoruz..Minyatür pincher 14 aylık Erkek

Evde hasta oldugundan Tarçınımız mutsuz olmaya başladı.Sevgi ile bakabilecek dostlara ücretsiz vermek istiyoryz..14 aylık,erkek,aşıları tam karnesi vr sağlıklı..Hareketli,kısa tüylü,oyunu çok seviyor aile bireylerine çok düşkün inanılma zeki ve çevik bir ypısı var..Yemek konusunda hiç sorunu yok evde pişen dokunmyacak herseyi tiyebiliyor:))Sebzeleri seviyor:)eğitme çok yatkın ilgilenebilecek hayvan severlere duyurulur. irtibat:cep:0532 771 47 54 mail:[email protected]

img

mirach

18 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM BEN BOLU DA OTURUYORUM BENİMDE PİNCHERİM VARDI 13 YAŞADIK BİRLİKTE EMİN OLUN ÇOK İYİ BAKARIM HANGİ İL DESİNİZ ACABA

img

elvan_p

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENCE KÖPEGİNİZE ELVAN HANIMDAN DAHA İYİ BİR DOST BULAMASSINIZ...

img

ulaş_89

18 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür ederim ulaş umarım sende bende bi dost bulabiliriz

img

elvan_p

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana resim gönderecektiniz dün mesaj atmıstım bekliyorum bu arada hangi ildesiniz

img

zeytin133

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nete girdiginizde cagrı atarsanız messengerden konusabılırız dişi pencherri olan onur karabulut :)

img

zeytin133

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SEVGİLİ DOSTUM BODRUM TURGUTREİS DE BAHÇELİ BİR EVDE EŞİM VE KIZIM İLE İKAMET EDİYORUM.8 YAŞINDAKİ KIZIMA HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILAMAK MAKSADI İLE 22 MART INDA KIZIMIN DOĞUM GÜNÜ OLMASINDANDAN DOLAYI EVDE BESLEYEBİLECEĞİMİZ BİR ARKADAŞ HEDİYE ETME DÜŞÜNCESİNDEYİM.EĞER SİZDE UYGUN GÖRÜRSENİZ MİNİK ARKADAŞINIZA TALİBİM BANA [email protected] dan msn de veya email atarak ulaşabilirsiniz.İSMİM TURGUTREİS DE BİLGİSAYAR İŞİ İLE UĞRAŞTIĞIMDAN MSN DE BODRUM BİLGİSAYAR OLARAK GEÇMEKTE BİLGİNE.SEVGİ İLE KAL.

merhaba, köpeğiniz hala duruyor mu?ona çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz.uzun zamandır köpek istiyorum.annem izin vermiyor,ama küçük olduğu için zor ikna ettim.lütfen resmini yollarmısınız.e mail adresim; [email protected] istanbuldayım...