Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

BALLI YEMLER NE KADAR SAGLIKLI ?? - 2.sayfa

Merhaba arkadaslar ben kusuma ballı yem alıyorum ama ne kadar saglıklı olduklarını bilmiyorum ve ballı yem kusum icin ne kadar saglıklı bilmiyorum,sizlerinde fikrini almak istedim. TESEKKURLER.

img

cowme

18 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım benim icin tartısmıyorlar ki senin dusuncelerin tartısılıyor.birde milletin sigortasını ben attırmıyorum senin yazıların attırıyo bu da 2

img

cowme

ÖZEL MESAJ

bir daha oku bakayım benimle alakası var mı... cowme

img

ogame

18 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba cowme. o dediğiniz ballı yem gerçektende ballı yem değil sulandırılmış glikoz dan yapılıyor. saygılarımla.

img

mumit

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mumit seni öpüyorum.... şimdi cowme kardeş glikoz nedir diye soracak istersen şimdiden cvp yaz.

img

ogame

18 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

piyasadaki cogu bilindik ballar sahte cikmisken kuslarin krakerine bile hakiki balmi koyacaklardi sizce? kraker vermek cokta önemli degil sadece oyalanmasi ve yiyecegini dogadaki gibi elde etmesi icin sadece onun yerine dari sapi verebilirsiniz Syg

img

finch

19 yıl 8 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seni kutluyorum finch. saygılar sanırım en akıllısı bu

img

ahmetkoray

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kraker ve vitamin konusu bu forumda belki yüzlerce kez tartışıldı arkadaşlar. Ben birçok arkadaşım gibi herşeyin doğal olanından yanayım. Kraker yerine finch''inde dediği gibi her pet shopta rahatlık bulabileceğiniz darı sapı verebilirsiniz. Ama çok nazlı ve ürkek olan doğal vitaminleri yememekte direnen kuşlarınıza gerekli merciilerce onaylanmış olan ve nasıl, ne kadar kullanılacağını iyice öğrendiğiniz vitaminleri özelliklede yumurtlama va tüy değişim zamanlarıyla kış aylarında verebilirsiniz. Bunlar içinde benim tercihim "vitaform"dur... Bu benim şahsi düşüncem ve sadece paylaşmak istedim Saygılar... wahshi

img

wahshi

18 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ogame senden ilk once ozur diliyorum dunku yazdıgım msj dan dolayı kusura bakma dalgınlıgıma gelmis... sen kendinin cok akıllı oldugunu mu zannediyorsun.. ***şimdi cowme kardeş glikoz nedir diye soracak istersen şimdiden cvp yaz***

img

cowme

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar; burda hava pek ii diil ama bnm bi sorum olacak.kuş yeminden baska yiyecekleri kuşlara hangi yaştan sonra vermemiz yararlı olur.fikirlerinizi ve bu konu hakkındaki bilgilerinizi bnmle paylaşırsanız sevinirim.

doğal olan herşeyi ölçülü şekilde istediğin zmn ver kardeş

img

vtec

18 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ