Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yavru kedi arıyorum

1,5-2 aylık kedi arıyorum.kocaeli de oturuyorum.istediğim kedi türü aslında yok denebilir.ama sakin olması,evde çok miyavlamaması,sağlıklı olması,vb... ücret sorun değil ama ulaşım sorunu var.bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim

img

muharip

18 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

20 günlükken anneleri ölmüş kedi yavrularına bakıyorum .saglıklılar 3 aylık oldular büyük sayılmazlar. istanbulda oturuyorum eger isterseniz kocaeline getirebilirim. telim 0505 4607044

img

byzantines

18 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yalnız bizim ewde doğalgaz boruları takılacak ve camlar değişecek.evde anlayacağınız baya tadilat var.anca ocak ayının sonu veya şubat ayının başında alabilirim bir de fotolarına bakarsam sevinirim

img

muharip

ÖZEL MESAJ

merhaba benim için sorun degil bana uyar mail adresinizi yazarsanız kedilerin cep telefonu kamerasıyla çekilmiş resimleri var yollıyabilirim [email protected] mailinizide gönderebilirsiniz görüşmek umuduyla hoşçakalın

img

byzantines

ÖZEL MESAJ

[email protected]

img

muharip

ÖZEL MESAJ

selam bugun müsait bir zamanında pisilerin resimlerini mailinize yollarım inşallah içlerinden birini begenirsiniz resimlerini degil kedilerin bitanesini bakmış olsanız seversiniz çok sevimliler bii erkek ikisi dişi yavru iyi günler

img

byzantines

ÖZEL MESAJ