Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

kopek besleyenler

benim bi kac tane evcil hayvanim var ama ben bir kopek almak istiyorum ve daha once hic kopek beslemedim bilgim olmadigi icin biraz bilgi edinmek istiyorum.ona ne kadar zaman ayirmaliyim?asilari nezaman yada kac defa yaptiriliyor?tuvalet aliskanligi icin biyerlerde egitim almasinimi saglamak gerekiyor?ev ortaminda besleyebilirmiyim(bu alicam cinsede bagli sanirim husky dusunuyorum)?maddi olarak aylik masrafi nekadar olur? simdiden tesekkur ederim

img

amaze

18 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım köpek bakmak için öncelikle besleyeceğin yere göre tercih yapmalısın evin içimi bahçemi.aşıları 45 günden sonra balar yaklaşık 8 aşısı var buda 200 ytl gibi bi rakam.tuvalet eğitimi için tuvaletini yaptığı yere gazete koy ve oraya yapmasını bekle yaptıktan sonrada gazeteyi nereye koymak istersen oraya bırak o gazeteyi bukur ve orayı kullanırçzaten 3/4 aydan sonra alışır ve dışarıya çıkarılmayı bekler.husk düşündüğünü yazmışın bence yanlış bir seçim biraz aksi ve inatçıdır . kıolay söz dinlemez ve kaçma eğilimi yüksektir eğitilmeleride zordur

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ev icin dusunmustum ama heralde zor olucak en iyisi ben besledigim hayvanlarla yetineyim alipda onuda mutsuz etmek var cok tesekkur ederim.

img

amaze

18 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ