Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Yurt Dışından Saka ve doğa Kuşları

Kendime bir kaç çift kanarya ve iskete getirteceğim yurt dışından maliyeti azaltmak için isteyen arkadaşlar var ise önceden kapora vermek kaydiyle almanyadan kanarya, mutasyon saka ve venezuella isketesi getirtebilirim. Fazla sayıda gelmiyor 15-20 tane arası 15 tane kadar sipariş alabilirim ilgilenen arkadaşlar bana istedikleri cinsleri söylerlerse fiyat araştırıp Ocak 20 gibi kuşlarını alabilirler. Mehmet Özarslan [email protected] 0 555 557 53 88

img

mehmetozaslan

19 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Mehmet bey; Benim 2 ad. Erkek Venezüella isketesi isteğim olabilir. ama öncesinde bana maliyeti ne olur. Mutasyon erkek sakaların fiyatları ne kadar almadan önce seçme yada resmini görme imkaanım olabilirmi? Teşekkürler Burak [email protected] 0532 293 06 65

img

bates

20 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili mehmet bey bana da mutasyon erkek saka lazım fiyatını öğrenebilirmiyim.yardımci olursanız çok sevinirim.ona göre kaporayı ayarlayabilelim.

img

kanari

18 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın kanari hangi tür mutasyon (eumo-agat-satinet) olduğunu ve mail adresinizi yazarsanız öğrenip haber vereyim size. Mutlu Yıllar

img

mehmetozaslan

19 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sn mehmet bey satinet ve agat mutasyonların fiyatını öğrenebilirmiyim resim görme imkanı varmı [email protected] teşekkürler.

img

sbayat1

18 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ