Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

yardim kuyrugunun bi kısmi kurudu

mrb ben bi igu aldim fazla uzun bi süre olmuyo ama aramiz çok iyi elimden yemek yiyo ve bana karşi agrasif deyil....ama nasil oldugünu dilmiyorum ama kuyrugunun uc kısmindan 1 parmak yukarida bi çikinti oluşmuştu kırilmiş sanirim ve 1 parmaklik kısım kurumaya başladi ve sertleşti hisetmiyo artik ne yapmaliyim o kısmi kesmelimiyim kıriliyo ucu saten????????????????????.......... ama çok saglikli herşey yolunda.....aceba obölümden tekrar kuyruk çikarmi?????* yardimci oldugunuz için şimdiden teşekkürler.....

O ZAMANLA DÜŞER.YERİNEDE YENİ KUYRUK ÇIKAR.ENDİŞELEMENE GEREK YOK.

img

tolga91

18 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya ben pek emin deyilim yerine çikacagindan çünkü kuyruk iskeleti var yeni iskelet çikarmiki aceba

SLM.BEN TOLGA DİĞER ÜYELİĞİM SİLİNMİ BENDE BUNU ALDIM:) SEN BANA İGUNUN KUYRUĞUNUN RESMİNİ GÖNDER HATTA MSN DEN KONUŞURUZ.BEN SANA YAPILACAKLARI ANLATRIM.HATTA WEBCAMDEN AMELİYAT BİLE EDERİZ:)) MSN:[email protected]

kuyruk un yarisini kesti veteriner...bayahabi yeri kurumaya devam ediyodu şimdi kısa kuyruklu bi igu. ama umarim kesilen yerdende kurumaya devam etmes keilen yerden çikip çikmayacagini veteriner bile bilmiyodu...sizce çikarmi?

Ewet arkadasım belirli bir süre içerisinde cıkmaya başlar ama bu baya yavas olucaktır ve cıkan kuyrugun rengi siyah olucak sakın merak etme ve kuyruk dokusu olustuktan sonra tekrar renk almaya baslayacaktır. saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ