Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

duboisi koloni

İhtiyaç ve taşınma nedeniyle çok üzülerek, 22 adet tropheus-maswa kolonimi ve de 3 adet ikolamı toptan alınmak şartıyla 20ytl/adetten satıyorum. (yanlarında iki adet 1 aylık duboisi ve ikola yavrusu ) Balıklardan yavru alınmış olup, balıklar yerli üretimdir. Balıklar İstanbul Erenköydedir. (Şehir dışına gönderemem)[email protected]

img

west774

18 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resimleri http://www.hepsievcil.com/App/SizinEvciller/Detay.aspx?EvcilRef=253&BolumRef=40000

img

west774

ÖZEL MESAJ

merhaba, eger antalyaya gönderebileceksen, ki sorun olacağını zannetmiyorum iyi bir ambalaj ile, hepsini alayım. [email protected]

img

tgumus

19 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim ama şehir dışına gönderemem.

img

west774

ÖZEL MESAJ

merhaba dostum......... tüm siteye bakıyorumda satmaya niyetiniz yoksa buraya ilan vermeyin.sadece belli kişilere satmaya niyetiniz varsa zaten kendi ilindede bulabilirsin alıcı.hobi olarak bu işin zorluklarını bilmeniz gerekir.il dışına gönderemem diyiyorsun. istanbul,izmir bucadan ve antalyadan nasıl balık gönderiliyor sorarım size

img

bahtiyar02

19 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Lütfen geyik yapmayalım bu konular sadece satıcının insiyatifine kalmıştır.

img

cankuto

19 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cankuto teşekkür ederim. bahtiyar02: burası herkese açık bir site, satış şartları da cankuto kardeşin dediği gibi satıcıya kalmıştır. neden böyle bir mesaj attığınızı anlayamadım. ama cevap vermek gerekirse, birincisi böyle bir riski alamam, ikincisi balıkları poşetle, allaha emanet et, git havaalanına balıkları ver vs.. bu işler için zaten zamanım yok. ve en önemlisi, balıklar benim için paradan daha önemli. ayrıca kendi ilimde bulmak için ilan verdim ZATEN ...

img

west774

ÖZEL MESAJ

Balıklar satılmıştır.

img

west774

ÖZEL MESAJ

kardeşim dubasilerin duruyormu duruyorsa 05444514400 görüşelim 

west774 yazdı :
İhtiyaç ve taşınma nedeniyle çok üzülerek, 22 adet tropheus-maswa kolonimi ve de 3 adet ikolamı toptan alınmak şartıyla 20ytl/adetten satıyorum. (yanlarında iki adet 1 aylık duboisi ve ikola yavrusu ) Balıklardan yavru alınmış olup, balıklar yerli üretimdir. Balıklar İstanbul Erenköydedir. (Şehir dışına gönderemem)[email protected]

img

Mustaf67

11 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

west774 yazdı :
Fiyat nedir

img

Mertismail

8 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ