Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

hepsi evcil.com forum yetkilisine

sayın forum yetkilisi ben önceden bu siteye gelirken hep hayvanseverlerin duzeyli konuşmalarını gorur, hayran kalırdım .. insanlar buradan birbirlerine yardım eder veya bir evcil dost bulurlardı.. su 1 haftadır falan insanlar birbirlerine resmen hakaret ediyor bunun icin yapılacak bişey yokmu.... arkadaslar ben hiç kimseyle tartışmak istemiyorum ama insanlar buraya milletin birbirlerine hakaret etmelerini izlemek icin gelmiyo.. lütfen hepinizden rica ediyorum siz hayvanseversiniz ya, biz birbirimizi anlamaz bu sekilde çatışırsak diger insanlara nasıl hayvan sevgisini aşılayabiliriz.. hepinizden rica ediyorum eger gercekten hayvanları sevdiginize inanıyorsanız biribirinize saygılı olun.. yoksa bize ileride dusunceleri ve deneyimleriyle yardımcı olacak bircok arkadası bu kişisel çatışmalarınızdan dolayı kaybedecegiz.. hepinize iyi gunler dilerim...

img

msimsek

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Değerli üyemiz, Kısa bir süre içinde HepsiEvcil.com - Forumlar ile ilgili çalışmalara başlayacagız. 2006 yılı içinde daha huzurlu bir forum ortami yaratmak için ne gerekiyorsa yapılacaktır. Mutlu Yillar. Saygı ve Sevgilerimizle, HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekkur ederim.. iyi çalışmalar... saygılarımla...

img

msimsek

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ