Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz

ücret talep etmeden 2 yaşındaki hasky kırması köpeğimi bakabilecek birisine hediye etmek istiyorum gözleri buz beyazı erkek istanbul avrupayakasındayım irtibat için 0555 684 21 57 [email protected]

img

sinembbjk

18 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalara köpeğiniz hakkında görüşmek isterim [email protected] cevabınızı bekliyorum. . .

img

muratizmirksk

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bu ilanı buraya gelip ilan okuyanlar için yazıyorum.sinembbjk adlı şahısın ne yapmak istediğini ben anlamadım.pitt satar husky hediye eder.kalkar bendende yanlız olduğu için rotwailerimi istersatıcımı sevicimi anlamadım ve eminimki ücretsiz dediği huskyede bi şekilde para ister demmekki benim rotuda verseydim bi zaman sonra burda satılık ilanı çıkardı.bu şahısa dikkat edin

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

navdar hala rotunu vermediysen tekrar tekrar söyleyeyim lütfen bana ver lüüüüüüüüüüüüüüüüütttttttttttfffffffffeeeeeeennnnnnnnnn. Gel gör evimi beni ailemi sonra karar ver 12 sene bende bir dost besledim ama ecel onu aldı almasaydı şu anda 16 yaşındaydı LÜTFEN BİR ŞANS VER BİZE

img

nalan_yagmur

18 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

e-mailim [email protected]

img

nalan_yagmur

18 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın nalan hanım ısrarla paşayı istemenize rağmen size veremiyeceğim gerekli cevapta benim kendi adıma vermiş olduğum mesajda yazıyor .daha fazla ısrar etmeyiniz .

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Vay canına neler oluyor... Santa's Cookies 

img

deepfıshıng48

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ