Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

izmirden köpek arıyorum bana bi dost bulun lütfenn

mrb bn izmirden ewde bakabileceğim bir dost arıyorum.köpeklerle ilgili çoğu bilgiyi biliyorum.ona çok iyi bakabiliriz ailecek. lütfen bana yardımcı olunn. daha öncede köpeğim oldu.hayvanları çok sewiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürle.. ADRESİM:[email protected]

img

blue_heaven

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm ilanımı görmedin sanırım... sen ücretsiz mi arıyosun? eğer gerçekten bakmak istiyosan husky yavrumu sana uygun fiyatı verebilirm ilanımı bi oku istersen..

img

mbal1984

18 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilanını gördüm de bn hayvanların para ile alınıp satılmasından yana deilim o yzden ücretsiz düşünüyorum önemli olan köpeğinizi satmak deil ona iyi bir yuva bulmak deil mi??bu yüzden ona ii bi sahip olucağımı düşünüyorum we para ile almıycam..tşklrr

img

blue_heaven

ÖZEL MESAJ

sen burdada iş yapıyon heralde bu adam dolandırıcı bedava köpek alıp satıyo inanmayın hayvan severmiş sev insan bil esevmezsin

img

tan21fromhavhav

18 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yaaa tan sen insanları tanımadan neden herkesi suçluosun ben enin gibi insanları tanımadan suçlamıyorum hayvanlarıda senden daha çok sewdiğim kesin ayrıca bn lise öğrencisiyim hayvanlardan para kazanıcak kadar da düşkün deilim ..yaaa ne kadar kolay iftira atabilio insanlar yaa sen beni tanımadan nerden dolandırıcı olduğumu çıkarabiliosun..anlayamıyorum bazen insanlarıı...bu arada baya ücretiz dost isteyen ilanlara aynı şeyi yazıosun sanırım sen satıosun bu hayvancıkları

img

blue_heaven

ÖZEL MESAJ

Üyemiz tan21fromhavhav, İfadelerinizde seçici olunuz. HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha 2 gün önce doğan labrador yavrularını 150 dolara veriyoruz fakat biraz beklemek lazım eğer istersen

meraba laboş yavrularından erkek bi tane almak isyerim sanırım 1 ay kadar beklemem gerekicek bn de o zamana kadar para biriktirmeye başlayayım:)malum öğrenciym peki size nasıl ulaşabilirim msn adresiniz faln warsa bırakırsanız sewinirim yada beni eklerseniz ii olur.çok teşekkür ederim...

img

blue_heaven

ÖZEL MESAJ

parasız isteyen herkese çamur atmayın arkadaşlar. ben de alman kurdumu parasız aldım ve vermek zorunda kaldığım zaman da sadece onun yaşayabileceği bir ortam aradım , para değil.. o bana onca zaman mutluluk verdi.. nasıl para isterim ki onu verirken.. ama bazı insanlar bu işin üretimi yaptıkları için para istemek en doğal hakları , onların işleri bu.. yoksa aldığınız dostunuzu bir süre besleyip sonra bakamıyorum deyip üzerinden para kazanmaya çalışmak hoş değil.....

img

duyguendm

18 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

duyguendm bnde tam olarak senin düşündüğün gibi düşündüğüm için böle bir ilan werdim ancak bazıları beni tanımadan konuyu saptırdı..bende köpeğini wericeklerin para deil de iyi bi ortam aramalarına dikkat etmelerini istiyorum..

img

blue_heaven

ÖZEL MESAJ