Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Her Cins Tavşan Bulunur...

Merhaba, Veteriner kontrollü olarak Angora, Velikan(Dev Tavşan), Yeni Zellanda, Kaliforniya, Şinşila, Fransız Kelebeği, Hollanda, Ada ve diğer pet tavşanları üreten deneyimli bir firma olarak her türlü tavşan, yem, kafes ve diğer taleplerinizi çok uygun fiyatlarda karşılayabiliriz. Tavşanlarımızın sağlık kontrolleri ve aşıları tamdır. İyi günler... Engürü Tavşancılık Ltd. Şirketi Ayşe BOYRAZ Tel:533-2716886 312-8146348 [email protected] Kazan/Ankara

img

ugurdilek

20 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavşanlarınızın resimleri varmı acaba ben lop ve aslanbaş istiyorum örneğin bu türler varmı elinizde ne kadar

img

sevgiyuvası

19 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

acaba istanbulda tanıdığınız tavşan satan biryer varmı

img

nrn

18 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ayşe hanım.ben yaklaşık 230 çift muhabbet kuşu üreticiyim.Ben tavşanlara ilgi duymaya başladım.Ben küçükken tavşan beslemiştim ama çok hızlı büyüyor ve kocaman oluyor.Acaba büyümeyen cüce cinsi mi diyelim öyle bir ırk tavşan varmıdır ilginize şimdiden teşekkür ederim.

img

mumit

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben istanbul fatihteyim bu cevrelerde eminönü hayvan pazarı var mısır carsısının yanında orda satıyolar ama almaya giderken tavsandan anlayan biriyle git(tavsiye ederim)çünkü hasta olan tavsanları veriyolar yada kız istiyosun erkek veriyolar bunun gibi=)umarım yardımcı olmusumdur NRN

img

slave

18 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba slave.Bende istanbulda oturuyorum.Mısır çarşısı ve Kadıköy iskelesinin yanında hayvan pazarındaki bütün esnafı iğneden ipliğe hepsini tanırım kim üçkağıtçı kim dolandırıcı kim dürüst olduğu bilirim. yinede yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

img

mumit

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ayşe Hanım, Etlik tavşan üretmeyi planlıyorum. Hangi ırkı tavsiye edersiniz? ve fiyatı nedir? Bu tavşanlardan hangisi en ağır ırktır? [email protected] KONYA

img

idrisoguz

18 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben sarkık kulaklı tavşan arıyorum. nerede bulabilirim ve fiyatı ne olabilir. lütfen yardım edin

img

meri

18 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba acaba sizde büyümeyen cüce tavşan varmı

img

tuana_504

18 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cüce tavsan yavrulari 100 ytl [email protected]

img

ahmetkoyuncu