Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

bukalemun

ya bu sitede bukalemun veren yokmu

img

zeytin133

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bukalemun almanı tawsiye etmem ne kadar ii bakaım dersen de sonuçta bunu yapamazsın daha doğrusu yapabilecek kimse yok.O yüzden yaşam süreleri biraz kısıtlı kalıyor:((

Arladaşım bukalemun tutsak hayvanı değildir bu yüzden besleme girişimleri hüsranla sonuçlanır ama illa da besliyecem diyorsan ona doğayı aratmıyacak bir yer hazırlaman ve hazırlayacağın yerin büyük olması gerekir. Saygılarımla ##ahsabor##

img

ahsabor

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar benim zaten bir tane bukalemunum var yanına arkadas arıyorum yine yazdıgınız için tesekkür ederim

img

zeytin133

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

demek bukalemun besleyebiliyorsun seni tebrik ederim yaptığın ortam ve besleme teknikleri hakkında bizlere bilgi verebilirmisin şimdidden teşekkürler

img

ahsabor

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yahu bu bukalemunu nerden buldun nasıl besliyosun??? igu bakmaktan daha mı zor??? ****(doğru aslında zor olsa bile sevdikten sonra mesele yok..)**

img

cevizz

18 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cevizz iguana bakmak zor ama bukalemun bakmak ayrı bi zor bi kere buldum fetiyede ama hayvan kızarıp bozardı hasta gibiydi 2 hafta baktım ama son bi hafta kötü gibiydiçama kereta ağacın dalına bırakınca naılda canlandı eee adam işini biliyo...:D