Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

hala arıyorum

arkadslar hala husky yada alman kurt kopegı yavrusu arıyorum.ucretsız verecek bırını ınsallah bu sıtede bulurum.selamlar

img

tunga100

18 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sana neden bedavaya köpek versinlerki senin özelliğin ne yada ne amacın ne ? bunların hepsinide boşver sen hiç bir köpeğin anneliğini gördünmü yada en ufak olarak bir köpeğin nekadar masrafı olduğunu biliyomusunda hangi yüzle bedava köpek istiyosun hee alamazmısın alırsın barınaklar köpek dolu ama safkan veya cins köpek istiyosan biraz sıkıcaksın kendini vereceksin parasını alacaksın koçum bedavaya sana niye birşey veriyim ki hemde benim için değerli olan birşeyi

img

tan21fromhavhav

18 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM TAN BELKİ HAKLISIN TABİ BARINAKLARDA BİSÜRÜ KÖPEK VAR AMA NEDEN BU KADAR ASABİSİN ANLAMADIM HER İNSANIN HOŞUNA GİDEN Bİ CİNS VARDIR DEMİ YA O KADAR PARASI YOKSA VEYA Bİ DOSTU PARAYLA SATIN ALAMK İSTEMİYOSA ONLARIDA DÜŞÜN BU KADAR SERT YAKLAŞMA NYSE BU ARADA BENDE GERMAN SHEPHERD VAR ÇOK ŞEKER OLUYOLAR DEMİ AKILLIDA HEM NEYSE SAKIN KIZMA AMACIM SENİ ELEŞTİRMEK DEİL ARKADAŞIM HOŞÇAKAL

img

elvan_p

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu adamlar senden benden köpek alıyolar sonrada satıyolar her siteye giriyo dolandırıcı bunlar

img

tan21fromhavhav

18 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tan arkadaşa tamamen katılıyorum... Bu işin özünde sevgi var ama kimse bedavaya köpek bakamaz zaten bakmak çok masraflı bi iş zaten insanların durumu uygun olsa köpeklerini satmazlar biraz mantıklı olun burası sanal ortam kimseyi tanıyamazsınız...

img

mbal1984

18 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ