Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Lütfen Yardim Edin (önemli)

Arkadaslar sizden ricam,benim tavsanin gözlerinde akinti basladi,size sorum bu neden kaynaklaniyor.Lütfen en kisa zamanda beni aydinlatirsaniz sevinirim

img

aquaati

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

walla ne sölesem yalan olur ama insanlar gibi düşünürsek allerjik olabilir diye düşünüyorum. sen yine de bi veterinere danış derim. geçmi,ş olsun

img

tufancan

18 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ne tür bi akıntı olduğunu rengini , ne sık aralıkla olduğunu söylersen detaylı bilgi verebilirim... Tavşanını neyle besliyorsun bilmiyorum ama gözlerine zarar verici yem , + gözlerini rahatsız edecek bir koku , allerjik durumunda veteriner hekim tarafıdan karantina altına alınması gerekir... bu sorun devam ettikce sende veterinere götürmedikce tavşanın gözlerini kaybedebilir... neyle besliyorsun kaç aylık tavşanın?

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadasim tavsanimin gözlerindeki akinti,normal sıvı su gibi.neden oldugunu bilmiyorum ama sürekli akiyor.sigara kesinlikle icilmiyor yaninda.o henüz 9 aylik.ve aldigim günden beri normal tavsan yemi yiyor.zaten kesinlikle veterinere götürcem,yine de soruyim dedim.cok sagol.hoscakal.

img

aquaati

ÖZEL MESAJ

Tavşanının gözünde bir enfeksiyon olduğu için akıntı söz konusu,sadece göze bağlı mı yoksa solunum sistemi ile alakalı olup olmadığını muayene sonucu veteriner kliniği söyleyecektir.geçmiş olsun.

img

angoravet

19 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tavşanının gözünde bir enfeksiyon olduğu için akıntı söz konusu,sadece göze bağlı mı yoksa solunum sistemi ile alakalı olup olmadığını muayene sonucu veteriner kliniği söyleyecektir.geçmiş olsun.

img

angoravet

ÖZEL MESAJ

Ya arkadaslar benim tavsanin gözlerinde hala akinti var,ve veterinerin dedigi göz damlasi ama gecmedi.Cok fazla akiyor ve bazen beyaz akinti oluyor.Hani belki sizden birinin basindan gectiyse böyle bir olay (umarim olmamistir) yine de nasil gectigi konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.Iyi günler.

img

aquaati

ÖZEL MESAJ

aquaati bana mail atabilirsen sana yardımcı olmaya çalışayım. [email protected]

img

angoravet

ÖZEL MESAJ

angoravet sana cok teskkür ederim.bilgilendirdiginiz icin :).lütfen en kisa zamanda tavsanimin gözleri icin sizden cevap bekliyorum.mail adresimde sorun ciktigi icin size mail atamadim.iyi aksamlar

img

aquaati

ÖZEL MESAJ