Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Van Kedisi ariyorum

Merhaba Arkadaslar, Ben bir Erkek kedi ariyorum. Özellikleri: Irki: VAN KEDISI Cinsiyeti: Erkek ve Kisirlastirilmamis Göze rengi: Her iki gözü koyu mavi veya bir gözü mavi diger gözü kehribar Kuyruk: Uzun ve bol tüylü siyah. Vücut Yapısı: Basinda siyah lekeler olmasi(fazla olmamali) ve vücut gövdesi tamamen beyaz ve Uzun tüylü olmasi. Potansiyel Sağlık Problemleri: Sagir olmamasi. Size aradigim kedinin görünüs seklini SIZINKILER bölümünden bir örnek kedi resmi ekliyorum. http://www.kedigen.com/images/sizin_kediler/buyuk/226-ked-byk1.jpg Bu kedinin sahibinden izin almadan gösterdigim icin simdiden özür dilerim. Bilginiz ve yardimlariniz icin tesekkürler. Kurban Bayraminiz kutlu olsun Slm Özay

img

ozzyimer

20 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım bizim kedimiz bu saydığın özelliklerin hepsine uyuyor eğer ilgilenirsen 0505*476*17*21 den bana ulaşabilirsin ücret talep etmiyoruz kısrlaştırmadık sağırda değil 1.5 yaşında ve çok tatlı

img

vet_ccc

19 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba gösterdiğin resim çok şeker, çok tatlı.. benim kedim senin özelliklere pek uymuyo ama beyaz bir van kedisi ve oda çok tatlı.. bakıma ve sevgiye çok muhtaç bunu belirtmek istedim.. dişi, ve üç buçuk aylıktır. artı bem beyaz tüyleri yumuşacık.. hangi şehirde olduğunu okumadım ama ben ist dayım ilgilenirsen

img

pamuk_beyazz

18 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ